Reklama

Reklama

Anna Nowak-Ibisz na śmiałych fotkach sprzed lat

Anna Nowak-Ibisz jest jedną z nielicznych osób w polskim show-biznesie, którym udało zachować się bardzo dobre relacje z byłym partnerem. Ostatnio dziennikarka znów postanowiła nawiązać do przeszłości.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wzięli ślub w 2005 roku. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i do rozwodu doszło cztery lata później. W międzyczasie na świat przyszło jednak dziecko pary - syn Vincent.

Reklama

Dziś byli małżonkowie zgodnie wychowują chłopca, który ma już 14 lat. Gdy pani Anna była w ciąży z Vincentem, wraz z mężem zdecydowała się na dość śmiałą sesję zdjęciową autorstwa Roberta Wolańskiego do magazynu "Viva!".

Dziennikarka pozowała do niej m.in. topless (piersi zasłaniał pan Krzysztof) - ta fotografia trafiła na okładkę. Na pozostałych zdjęciach, które Nowak-Ibisz udostępniła właśnie na swoim instagramowym profilu, widzimy małżonków pozujących do zabawnych kadrów w kuchni i salonie.

Musimy przyznać, że zarówno pan Krzysztof, jak i pani Anna prawie w ogóle nie zmienili się od tego czasu!

"W waszym przypadku upływ czasu widać chyba tylko po dorastającym synu" czy "Pani Aniu, pani się w ogóle nie zmienia. Piękna wtedy i piękna teraz" - pisali zachwyceni fani.

Pamiętacie tę śmiałą sesję Ibiszów? Jak podobają wam się ich zdjęcia z dzisiejszej perspektywy?

Dowiedz się więcej na temat: Anna Nowak-Ibisz | Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje