Anna Popek eksponuje powabne nogi. W malinowej kreacji wygląda jak bogini

Anna Popek to dziś jedna z najliczniej obserwowanych w internecie gwiazd telewizji. Lata pracy w TVP oraz zaangażowane prowadzenie profili w mediach społecznościowych zaowocowało dziesiątkami tysięcy wiernych fanów i fanek, które skrupulatnie śledzą poczynania swojej idolki. W gronie obserwatorów pokaźną część stanowią kobiety, zainspirowane stylem gwiazdy oraz poradami dotyczącymi zdrowego stylu życia i pielęgnacji.

Profil Anny Popek na Instagramie śledzi ponad 64 tys. wiernych fanów
Profil Anny Popek na Instagramie śledzi ponad 64 tys. wiernych fanówAgencja FORUM

Choć Anna Popek mierzy się ostatnio z kryzysem wizerunkowym po głośnym wywiadzie Michała Olszańskiego, który zarzucił byłej koleżance wkupianie się w łaski prezesa TVP po przejęciu władzy przez PiS, trzeba przyznać, że póki co, wychodzi z tych nieprzewidzianych, medialnych potyczek obronną ręką.

Gwiazda od lat unika publicznych konfrontacji, a swoją przestrzeń w internecie zapełnia przede wszystkim refleksjami  na temat codziennego życia, inspiracjami modowymi lub tymi, dotyczącymi urody. W efekcie, na samym swoim profilu na Instagramie zgromadziła już ponad 64 tys. wiernych fanów! Czym Anna Popek przyciąga tak pokaźną grupę fanów?

Za co fani kochają Annę Popek? Powodów jest kilka

Niesłabnąca popularność gwiazdy TVP to młyn na wodę dla jej działalności w mediach społecznościowych. Ponadto, Anna Popek unika konfrontacyjnych wypowiedzi oraz drażliwych w społeczeństwie tematów. Zamiast tego, pani Anna woli skupić się na szeroko pojętych zagadnieniach z dziedziny mody, zdrowia czy urody. Jej rady oraz modowe inspiracje spotykają się z ogromnym odzewem ze strony obserwujących ją osób.

55-letnia Anna Popek, nie stroni od dzielenia się z kobietami swoimi patentami na doskonałą formę i nieskazitelną urodę. Od lat powtarza, że zdrowe nawyki w codziennym życiu to klucz do długiego i szczęśliwego życia.

Anna Popek olśniewa w malinowej kreacji. Pokazała obłędnie zgrabne nogi

Gwiazda TVP uwielbia ponadto eksperymenty modowe. Nie boi się sięgać po odważne kolory i kroje, nieobcy jest jest styl casual, często stawia na domową wygodę, a w wyjątkowych sytuacjach sięga po nieco bardziej wytworne kreacje. Tak też było i tym razem.

W swojej najnowszej publikacji na Instagramie Anna Popek zaprezentowała się w wyjątkowej, malinowej sukience. Kreacja od razu wzbudziła zachwyt jej fanów.

Kreacja przyciąga wzrok nie tylko ciekawym kolorem, który nieco przełamuje zimową szarugę. Nietuzinkowym elementem jest też dyskretne wycięcie w kształcie łezki na dekolcie i wykończenie rękawów fantazyjnymi frędzlami. Jednak to, co rzuca się w oczy najbardziej są bez wątpienia zgrabne i powabne nogi prezenterki "Pytania Na Śniadanie".

"Cudownie wyeksponowane i seksowne nogi", "Ale Pani jest piękna. Figura MEGA", "Ślicznie wyglądasz" - to tylko kilka z całego strumienia pozytywnych komentarzy pod postem Anny Popek. 

Co myślicie o jej fikuśnej kreacji?

***
Więcej w serwisie 

Wystąpiłem w "Kilerze" i "Psach". Tak twierdzi AIINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas