Anna Popek znów kusi. Od tej kreacji trudno oderwać wzrok. „Jak modelka”

Anna Popek nie przestaje zaskakiwać. Dziennikarka, świętując dzień odzyskania przez Polskę niepodległości, zapozowała przy fortepianie, olśniewając niczym królowa. Nie przeszło to bacznej uwadze internautów. W komentarzach widać prawdziwe poruszenie. „Jak modelka” – zachwycają się fani gwiazdy.

Anna Popek znów kusi. W komentarzach poruszenie. „Jak modelka”
Anna Popek znów kusi. W komentarzach poruszenie. „Jak modelka”Adam Jankowski/REPORTEREast News

Anna Popek zachwyca. Internauci są w szoku

Anna Popek, jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce, obok występów w telewizji znana jest również ze swojego ponadprzeciętnego stylu. Wiele osób bez ogródek określa ją mianem ikony mody, zachwycając się kolejnymi stylizacyjnymi wyborami gwiazdy. Nic w tym dziwnego. Anna Popek zdaje się nieustannie śledzić trendy, raz za razem zaskakując swoim wyglądem.

Obok modowego zmysłu i wyczucia, Anna Popek zachwyca również promienną, młodzieńczą cerą oraz szczupłą, wysportowaną sylwetką, którą lubi chwalić się w mediach społecznościowych. Wielu często zwraca uwagę na wyjątkowo długie i zgrabne nogi gwiazdy. Nie inaczej było i tym razem.

Anna Popek edukuje fanów. Zdjęcie z przesłaniem

Anna Popek, od lat związana z Telewizją Polską i Polskim Radiem, może pochwalić się pokaźnym gronem wiernych fanów, którzy z uwagą śledzą jej każdy kolejny ruch. Konta w mediach społecznościowych gwiazdy obserwuje ponad 65 tys. osób, spragnionych wiedzy na temat życia prywatnego i zawodowego swojej ulubienicy.

Anna Popek jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce
Anna Popek jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w PolscePawel Wodzynski/East NewsEast News

W sieci prezenterka chętnie dzieli się ważnymi momentami z życia, niejednokrotnie przemycając odrobinę informacji na temat swojej prywatności. Jej media społecznościowe są również prawdziwą kopalnią modowych inspiracji. Nierzadko gwiazda zamieszcza tam również motywujące wpisy z dającymi do myślenia przesłaniami. Tym razem pospieszyła do fanów z garścią historycznych ciekawostek.

Anna Popek kusi przy fortepianie. W komentarzach poruszenie

Anna Popek postanowiła uczcić dzień odzyskania przez Polskę niepodległości w nieco osobliwy sposób. 11 listopada opublikowała w sieci fotografię, na które pozuje w iście królewskiej sukni, opierając się o fortepian.

"Wielką rolę w odzyskaniu naszej niepodległości w 1918 roku odegrał ....fortepian.
To dzięki temu instrumentowi Ignacy Paderewski zachwycał publiczność w USA, Australii i Europie. Jego koncerty były walką o "sprawę polską". Udało mu się przekonać prezydenta Stanów Zjednoczonych - Wilsona do utworzenia niepodległego państwa polskiego. A my Polacy tak bardzo na to czekaliśmy!! Ceńmy sobie wolność osobistą i niepodległość Ojczyzny! Innej mieć nie będziemy. Dzisiaj czas na patriotyzm, na radość, na spotkanie i na gęsinę i rogale św Marcina!" - napisała pod zdjęciem.

Pod fotografią w mig zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów. "Piękna Polska", "Ale pani wygląda, jak modelka", "Elegancka i stylowa kobieta w eleganckim miejscu", "Tyle piękna w tobie. Bardzo zgrabne nogi" - czytamy.

Bunt nastolatków i kompromis. Psycholog Joanna Szulc u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas