Reklama

Reklama

Antek Królikowski dostał zielone światło na "seks" z żoną kolegi

Patryk Vega konsekwentnie dzieli się z fanami materiałami dotyczącymi jego najnowszego filmu "Pętla", który w kinach pojawi się już 4 września. W najnowszym nagraniu, udostępnionym na serwisie Youtube, reżyser pochyla się nad tym, co czują obcy ludzie, kiedy przyjdzie im zagrać scenę erotyczną, np. z żoną kolegi.

Do takiej sytuacji doszło w trakcie kręcenia filmu "Pętla", w którym bohater grany przez Antka Królikowskiego ma gorące sceny z seksu z bohaterką graną przez Katarzynę Warnke. Prywatnie żoną grającego w filmie Vegi, Piotra Stramowskiego. Stramowski wciela się w "Pętli" w postać pięściarza Dawida "Cygana" Kosteckiego.

- Powiem ci, że było to dziwne. Miałem pikantne sceny z żoną mojego kumpla. Ale one były tak naprawdę pikantne gdzieś tam głęboko, w ogóle mam wrażenie w głowie bardziej, niż na zewnątrz - tłumaczy Królikowski. - Dziękuję ci Piotrze, że dałeś zielone światło. Czekaliśmy na nie długo.

Reklama

Jego słowa potwierdza też Katarzyna Warnke. - Ten erotyzm nie sprowadza się tylko do momentów spełnienia, ale jest w dużej mierze widoczny w każdej ich rozmowie - mówi aktorka.

- Taki zawód - ocenia na spokojnie Stramowski, choć za chwilę dodaje głosem Kosteckiego. - Mogłem zabić, ale nie zrobiłem tego.

Sytuację w swoim prowokacyjnym stylu, podsumowuje Patryk Vega: - Zawodowi aktorzy twierdzą, że w scenach seksu nie wychodzą poza profesjonalizm. Cóż mogę powiedzieć? Gdyby zawsze tak było, aktorzy grający w filmie, nie łączyliby się potem ze sobą w życiu.

Scenariusz filmu "Pętla" oparty został o prawdziwą historię tzw. "afery podkarpackiej". Jego akcja rozgrywać się będzie między innymi w ekskluzywnym domu publicznym, w którym rzekomo nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych. Kostecki, który był zamieszany w tę sprawę, popełnił samobójstwo w celi więzienia, w którym odsiadywał wyrok za kierowanie grupą przestępczą.

Antek Królikowski pracuje obecnie nad nowym filmem. To określany jako nieprzewidywalna komedia romantyczna film "Szczęścia chodzą parami", w którym zagra u boku Weroniki Książkiewicz, Michała Żurawskiego, Klaudii Halejcio, Tomasza Karolaka i Krzysztofa Czeczota.

Zobacz również:

 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy