Reklama

Reklama

Ashton Kutcher o życiu bez stresu

W jednym z wywiadów aktor wyznał, że w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd show biznesu, on śpi spokojnie.

38-letni aktor wychowuje razem z żoną - Milą Kunis - 21-miesięczną córkę Wyatt. Aktor wyznał, że nie martwi się niczym, dzięki czemu spokojnie przesypia całą noc. Z kolei swój dobry humor zawdzięcza temu, że jest wyspany.

Gdy Ashton ma jakiś problem, to woli jak najszybciej go rozwiązać i wychodzi z założenia, że większość problemów da się rozwiązać dzięki rozmowie.

W wywiadzie dla niemieckiego wydania magazynu "GQ Style" powiedział:

- Zazwyczaj śpię osiem godzin. Nie mam niezapłaconych rachunków, które nie pozwalałyby mi zasnąć. Nie mam też żadnych osobistych problemów. Nie chcę być komuś cokolwiek dłużny lub pozwalać, aby problemy narastały. Zanim pojawią się jakiekolwiek plotki, czy zostanie wezwany adwokat, to wolę po prostu zadzwonić do danej osoby. Większość problemów da się rozwiązać rozmową. Po dobrej rozmowie czuję spokój. Jeśli pomimo rozmowy ktoś nadal ma problem, to przynajmniej wiem, że zrobiłem wszystko, co w mojej mocy.

Ashton był wcześniej mężem Demi Moore i tym samym wszedł w rolę ojczyma jej trzech córek - Rumer, Scout i Tallulah - których ojcem jest Bruce Willis.

Mimo iż już wcześniej pomagał w wychowaniu dzieci, to aktor znany z serialu "Dwóch i pół" cieszy się, że może obserwować rozwój córki Wyatt od momentu jej narodzin. Szczególnie zadziwiła go jej reakcja, gdy uświadomiła sobie, że zabiła robaka.

Ashton, który spodziewa się drugiego dziecka z 33-letnią Milą, powiedział:

Reklama

 - Codziennie uczę się od Wyatt czegoś nowego! Inspiruje mnie jako aktora, ponieważ patrzę na świat jej oczami. Niedawno nadepnęła celowo na robaka i zrobiła to w bardzo agresywny sposób. Dopiero potem uświadomiła sobie, co zrobiła. To było niesamowite widzieć jak po raz pierwszy doświadcza tych naturalnych i cennych emocji.

- Ekscytujące jest również patrzenie, jak po raz pierwszy próbuje różnych rzeczy. To interesujące, jak optymalizuje się różne produkty. Wiele firm tworzących oprogramowanie testuje łatwość użytkowania na użytkownikach, którzy mają po raz pierwszy do czynienia z danym produktem. Moja córka jest idealną kandydatką do testowania wszystkiego, ponieważ nie ma prawie żadnego doświadczenia. Jeśli nie uda jej się użyć czegoś bez wiedzy ogólnej, to znaczy, że zostało to źle zaprojektowane.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje