Reklama

Reklama

Bardzo odważne selfie aktorki

Jenny Mollen, amerykańska aktorka, jest po raz drugi w ciąży. I nie może przestać wrzucać do sieci swoich ciążowych selfie...

Jenny jest żoną aktora Jasona Biggsa, znanego głównie z komedii "American Pie". Sama również występowała w paru komediach, ma też własną satyryczną kolumnę w portalu "The Smoking Jacket".

Reklama

Para, która jest znana ze specyficznego poczucia humoru, pobrała się w 2008 roku, a w 2014 roku doczekała się pierwszego dziecka - syna Sida.

Obecnie Jenny jest znowu w ciąży i chętnie prezentuje przemianę, jaką przechodzi jej ciało. Do tej pory fotki, które wrzucała na swojego Instagrama (gdzie obserwuje ją 215 tysięcy osób), były raczej "grzeczne" - aktorka była na nich w pełni ubrana, w bieliźnie lub w kostiumie kąpielowym. Tym razem postanowiła jednak pójść na całość...

Fani są zachwyceni, w komentarzach podkreślają, że Jenny wygląda zjawiskowo, nie ma rozstępów, charakterystycznych dla stanu błogosławionego. My nie jesteśmy przekonane, że to zdjęcie powinno wyjść z archiwów rodzinnych.

A wy jakie macie zdanie na temat tego zdjęcia?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje