Reklama

Reklama

Będzie rozstanie? Fani nie kryją oburzenia

W poniedziałek, 27 listopada telewizja TVN wyemitowała ostatni odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ostatecznie, dwie z trzech par biorących udział w „eksperymencie” postanowiły zostać razem. Na rozwód zdecydowali się tylko Ania i Grzesiek.

Największą sympatię telewidzów zaskarbili sobie Paulina i Krzysztof. Ona - krytyczna, zorganizowana i stanowcza, on natomiast rozrywkowy i spontaniczny. Ich związek na początku nie rokował najlepiej, ale dość szybko znaleźli płaszczyznę porozumienia i dziś mieszkają wspólnie w Warszawie.

Krzysztof na swoim profilu Facebookowym zamieszcza dużo zdjęć z żoną. Zmienił także status na "w związku małżeńskim".

Inaczej sytuacja przedstawia się u Agnieszki i Marcina. Małżonkowie od początku przypadli sobie do gustu i zadeklarowali, że dalej chcą być razem. Jednak na profilu Marcina próżno szukać ich wspólnych zdjęć spoza programu.

Reklama

Taki stan rzeczy zaniepokoił fanów, którzy dopytują Marcina, dlaczego nie wspomina już o żonie. "Marcinie, dlaczego na swoim prywatnym profilu nie masz zdjęć z żoną?" lub "No i co z wami? Krzysiek z Pauliną pokazali że są razem. A co z wami?" - możemy przeczytać w komentarzach.

Niestety, mężczyzna nie odniósł się do zaczepek fanów. Wie jednak, jak budować napięcie, bo pod jednym z postów napisał: "za kilka dni zabijemy was specjalną wiadomością".

Nie wiadomo, czy chodzi o rozstanie czy (jak sugerują komentujący) ciążę Agnieszki. O kolejnych doniesieniach będziemy informować na bieżąco.

A może macie swoje przypuszczenia? Czekamy na komentarze!  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje