Reklama

Reklama

Bella Hadid: Moja siostra Gigi jest dla mnie "strefą komfortu"

20-letnia modelka była zadowolona, że mogła mieć przy sobie swoją siostrę, podczas przygotowań do środowego pokazu Victoria's Secret Fashion Show.

Powiedziała:

 - To niesamowite, ona jest moją strefą komfortu, więc to, że mogłam po prostu odwrócić się i z nią pogadać naprawdę mi pomogło, nie byłam, dzięki temu, taka zdenerwowana.

- Ona zawsze mówi mi to,co myśli, daje szczerą opinię na każdy temat - oglądała wczoraj moją próbę. Jest zawsze tam, gdzie jej potrzebuję, więc to mnie trochę uspokaja... Staram się pracować, jak najlepiej potrafię i być pewna siebie. Postaram się odnaleźć w sobie Beyonce. Nie wiem, postaram się być sobą, wyjść na wybieg i zrobić to świetnie.

Piękna brunetka wyjawiła także, że strasznie stresowała się przed pokazem, na którym pojawiła się w pięknym metalicznym, szarym gorsecie i dopasowanej kolorystycznie tunice.

W wywiadzie dla Elle.com jeszcze przed występem powiedziała:

Reklama

 - Nie mogłam spać - byłam taka podekscytowana zeszłej nocy. Nie wiedziałam nawet jak się czuć dzisiejszego poranka, byłam bardzo zestresowana, ale teraz, gdy już tu jestem, czuję ekscytację.

W międzyczasie, Gigi (21), wyjawiła wcześniej, że jej młodsza siostra lubi podkradać jej ubrania.

Powiedziała:

 - Ona podkrada ciuchy z mojej szafy. Taka już jest. Ja bym tak nie zrobiła...

 - Dzielimy się ubraniami, ale gdybyśmy miały taki sam ciuch, zestawiłybyśmy go w kompletnie różnych stylizacjach. Bella ma o wiele więcej motywacji, żeby dokładnie planować swoje kreacje.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy