Bella Hadid wkracza do świata perfum. Szykuje się rewolucja w branży?

Wraz z początkiem maja do świata beauty dołączyła Bella Hadid i tym samym – podobnie jak inne gwiazdy jak pokroju – powołała do życia markę kosmetyczną o zapadającej w pamięć nazwie Ôrebella. Pierwszymi produktami, które trafiły do sprzedaży, okazały się luksusowe perfumy. Mają nie tylko pięknie pachnieć, lecz także mieć dobroczynny wpływ na naszą skórę.

Bella Hadid próbuje sił w nowym biznesie / fot. MEGA/GC Images
Bella Hadid próbuje sił w nowym biznesie / fot. MEGA/GC ImagesGotham/GC ImagesGetty Images

Bella Hadid to 27-letnia modelka z USA. Po raz pierwszy na wybiegu pokazała się w 2014 roku i od tego czasu regularnie występowała w różnego rodzaju pokazach mody, sesjach zdjęciowych i kampaniach. Po niedługim czasie zyskała miano jednej z najlepszych w swoim fachu, jednak ze względu na narastające problemy zdrowotne w 2022 roku zdecydowała się na przerwę w karierze. Ten czas wykorzystała na regenerację i dzięki temu już rok później wróciła na wybieg. Tym samym zaczęła rozwijać się też w innych dziedzinach, a owocem tego jest właśnie jej najnowsza marka Ôrebella.

Perfumy Belli Hadid

Jak na razie w ofercie marki dostępne są trzy rodzaje perfum, które nazywają się Window2Soul, Salted Muse i Blooming Fire, a ich zapach ma przywodzić na myśl coś romantycznego i baśniowego, lecz jednocześnie niezwykle sensualnego. Inspiracją do takich form zapachowych miała być dla modelki przede wszystkim jej najbliższa okolica oraz prywatne zamiłowanie do olejków eterycznych.

- Moją inspiracją do stworzenia tych zapachów była moja farma z lawendą oraz znajdujący się niedaleko sklep ze zdrową żywnością. Mają najbardziej szaloną różnorodność olejków eterycznych, a ja mam obsesję na punkcie łączenia kilku olejków w całość. To sprawia, że pachnie się jak nikt inny - wyznała Bella Hadid w wywiadzie dla serwisu wwd.

Perfumy budzą również duże zaciekawienie ze względu na flakony. Zapachy zamknięto bowiem w buteleczkach, które zostały zaprojektowane w taki sposób, że kształtem budzą skojarzenia z formami skalnymi lub minerałami.

Rewolucja kosmetyczna

To, co sprawia, że perfumy Belli Hadid są wyjątkowe, to fakt, że te luksusowe zapachy pielęgnują również skórę. Sama modelka zapewnia, że produkty Ôrebella dostarczają skórze wiele cennych składników odżywczych, dzięki czemu dogłębnie ją nawilżają i uelastyczniają.

- Ôrebella to pierwsze bezalkoholowe perfumy dwufazowe. Chciałam wprowadzić na rynek coś, czego ludzie wcześniej nie widzieli, a olejki eteryczne przygotowywałam dla siebie już tak długo, że w końcu zdecydowałam się podzielić tym z innymi - przyznała Bella we wspominanym wyżej wywiadzie i zapewniła, że jej perfumy jej marki równocześnie dodają osobie, które je nosi magnetyzmu, jak i odprężają oraz zapewniają krzepiące poczucie wolności.

Intrygujące zapachy marki Ôrebella jak na razie dostępne są do kupienia jedynie w Stanach Zjednoczonych, jednak już niedługo planowana jest ich ogólnoświatowa sprzedaż.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 98: Alina AdamowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas