Reklama

Reklama

Beyonce i Jay Z kupują dom w Paryżu

Wszystko wskazuje na to, że krążące kilka miesięcy temu plotki, o rychłym rozwodzie Beyonce i Jay’a Z, można włożyć między bajki. Para nie tylko nie spieszy się ze składaniem pozwu, ale również planuje wspólną inwestycję. Tabloid „The Mirror” donosi, że małżonkowie planują kupić dom w Paryżu.

Beyonce i Jay Z, będący jedną z najbogatszych par w muzycznym świecie,  najwyraźniej planują wydać część swojej fortuny na nową posiadłość. Krótko po tym, jak nabyli willę w Beverly Hills, wycenioną na 85 milionów dolarów, zaczęli rozglądać się za lokum w Paryżu.

Jak donosi tabloid "The Mirror", w ciągu ostatniego miesiąca była w Paryżu kilkakrotnie i przy okazji każdej z wizyt oglądała nieruchomości. Według informatorów The Mirror, szczególną uwagę zwrócili na jedną z willi, położonych nad Sekwaną. Byli również zainteresowani domem, usytuowanym w 16 dzielnicy Paryża, uważanej za najbardziej luksusową część miasta oraz na rezydencję, położoną w pobliżu Pałacu Elizejskiego.

Reklama

"Kochamy Paryż" - powiedział  Jay Z w jednym z wywiadów. "Dla nas to miasto jest szczególne. Zaręczyliśmy się tutaj" - dodał.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy