Reklama

Reklama

Biedroń i Rubik razem w szczytnym celu

Prezydent Słupska lubi otaczać się osobami ze świata show-biznesu. Dobrze wie, że w ten sposób może dotrzeć do świadomości milionów Polaków. Zwłaszcza, jeśli chodzi o sprawy najwyższej wagi.

Ostatnio zaprosił do Słupska supermodelkę Anję Rubik.

Reklama

Robert Biedroń zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zdjęcie, na którym pozuje z Rubik do selfie na słupskim lodowisku. Nie jest tajemnicą, że polityka i modelkę łączą wyjątkowe więzi - obydwoje troszczą się o sprawy społeczno-obyczajowe Polaków i lubią współpracować ze sobą w tej dziedzinie.

Anja Rubik jest pomysłodawczynią kampanii sexed.pl, która ma na celu wspieranie edukacji seksualnej wśród Polskiej młodzieży.

Jak podkreśla, w Polsce seks nadal jest tematem tabu, a obecny system edukacji wyrządza dzieciom więcej szkód niż pożytku. Aby poszerzyć zasięg akcji, Anja zaangażowała w nią mnóstwo osobistości ze świata polskiego show-biznesu, kultury i sztuki.

Biedroń z kolei aktywnie angażuje się w pomoc kobietom, które doświadczają agresji i krzywdy. Prezydent Słupska zaprosił modelkę do miasta, by ta wzięła udział w debacie zorganizowanej w ramach kampania "16 dni przeciw przemocy wobec kobiet".

Po wspólnych rozmowach modelka i polityk nie szczędzili sobie wspólnych sesji zdjęciowych, zarówno w gabinecie prezydenta, jak i w nieco luźniejszej atmosferze - na płycie słupskiego lodowiska. Musimy przyznać, że ta para bardzo przypadła nam do gustu! Podoba wam się instagramowa sesja? Życzymy im powodzenia w realizacji szczytnych celów!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje