Reklama

Reklama

Blanka Lipińska oburzona komentarzami pod zdjęciem!

Blanka Lipińska obecnie przebywa w meksykańskim Tulum razem z Natalią Siwiec. Panie doskonale bawią się i wypoczywają podczas urlopu. Jednak coś popsuło im humory, a winna temu jest burza w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Natalii.

Piękne, egzotyczne widoki, relaks i plaża - o tym marzyła Blanka Lipińska, uciekając z Polski, gdzie wciąż trwa zima. 

Reklama

Na profilu pisarki nie brakuje relacji i zdjęć z tej okazji i widać, że doskonale bawi się w towarzystwie przyjaciółki. 

Jednak stało się coś, co nieco popsuło humor celebrytce... Na profilu Natalii Siwiec pojawiło się ich wspólne zdjęcie i niestety, ale internauci nie mieli litości dla Blanki. 

Bez skrupułów ocenili jej śnieżnobiałe, zrobione w klinice stomatologicznej zęby. Wspominali także o skutkach operacji plastycznych, jakie przeszła w swoim życiu Blanka: 

"Tu widać, jak można korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej i wyglądać pięknie i przeginać i wyglądać sztucznie ,źle... niestety kasa to nie wszystko, gustu się nie kupi", "Blanka, co z Twoimi zębami?", "Nie wiem, co się dzieje z Blanką, ale coraz gorzej wygląda, za dużo inwestuje w swój wygląd, a efekt coraz gorszy, wręcz przerażający" - czytamy w komentarzach. 

Pisarka znana ze swojego cięte języka, postanowiła odnieść się do osób, które wypisują takie rzeczy: 

"Generalnie mam gdzieś, co sądzicie o mnie i moich zębach. (...) Najbardziej smuci mnie fakt, że ludzie nie mają swojego życia" - powiedziała na InstaStories Blanka. 

Zapowiedziała w dalszej części wypowiedzi, że nie zamierza przejmować się takimi komentarzami i dalej będzie robić swoje i żyć według własnych zasad. 

***
Zobacz również: 

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!   

Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje