Blanka wyróżniona przed Polsat Hit Festiwal. Znów zaskoczyła stylizacją

W piątek, 24 maja rozpocznie się kolejna edycja Polsat Hit Festiwal. Choć gwiazdy imprezy, takie jak Doda i Smolasty, świętujący swój jubileusz Andrzej Piasek Piaseczny czy Roxie Węgiel rozgoszczą się na scenie dopiero wieczorem, to Sopot już żyje jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. Podczas Pop Up Polsat Hit Festiwal na Tik Toku swoją platynową płytę otrzymała Blanka, która zachwyciła fanów odważną stylizacją.

Blanka pojawi się na scenie Polsat Hit Festiwal w sobotę
Blanka pojawi się na scenie Polsat Hit Festiwal w sobotę Artur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Blanka Stajkow to polsko-bułgarska piosenkarka, której największą popularność przyniósł utwór "Solo", z którym reprezentowała Polskę na Eurowizji, a nawet dostała się na brytyjskie listy przebojów. Fanów porwały też kolejne hity 25-latki takie jak "Boys Like Toys" czy "Rodeo".

Blanka będzie jedną z gwiazd tegorocznego Polsat Hit Festiwal, ale choć na scenie pojawi się dopiero w sobotę, to już dziś przybyła do Sopotu, by odebrać platynową płytę.

Blanka zachwyciła w Sopocie. Tak cieszyła się z platyny

Blanka świętowała wczoraj swoje 25. urodziny i z tej okazji postanowiła zaprezentować fanom swój nowy singiel "If U Want Me", zwiastujący pierwszą biletowaną trasę koncertową piosenkarki "BLANKA Summer Tour".  

- "'If U Want Me' to piosenka bliska mojemu sercu, opowiadająca o pożądaniu kogoś, kto jest dużo piękniejszy na zewnątrz niż w środku. Opowiada o tym, kiedy budzisz się w samą porę, aby zobaczyć prawdziwe ja osoby, w którą tak bardzo wierzyłaś/eś. Okazuje się, że to była po prostu dobra pierwsza randka, przyjemna przejażdżka samochodem, ale pod tym wszystkim kryły się kłamstwa i nic więcej. To wszystko była tylko przykrywką i on/ona nigdy tak naprawdę nie myślał/a o tobie na serio" - powiedziała Blanka, zapraszając jednocześnie wszystkich na swoje lipcowe i sierpniowe koncerty.

Póki co jednak wokalistka przebywa w Sopocie, gdzie właśnie odebrała platynową płytę za singiel "Rodeo" i wystąpiła na scenie w oryginalnej, letniej już kreacji. Wokalistka zdecydowała się na zestaw składający się z krótkich spodenek oraz kusej, gorsetowej góry, która świetnie podkreśliła idealną figurę gwiazdy.

Jesteście ciekawi, jaką kreację przygotuje na sobotni wieczór?

Aplikacja Pogoda Interia - sprawdza się!.
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas