Reklama

Reklama

Celine Dion czuje się silniejsza po śmierci swojego męża

Menedżer zmarł w styczniu 2016 roku w wieku 73 lat. Rene walczył z rakiem gardła od 2013 roku. 48-letnia piosenkarka wyznała, że wie, że jej mąż zawsze będzie przy niej i czuje się teraz "przywódcą rodziny".

Twórczyni hitu "Power of Love", która ma trzech synów - Rene-Charlesa (16 l.) i 6-letnie bliźnięta Nelsona i Eddy'ego - powiedziała:

Reklama

 - Po śmierci męża ja i moi synowie mamy go w naszych sercach. Podarował mi połowę siebie, abym była kompletna, abym przeżyła resztę swojego życia, była silna i wierzyła w to, że nadal mogę to robić, a on zawsze będzie przy mnie.

- Czuję się silniejsza. Podarował mi część siebie. Czuję się silniejsza i idę do przodu. Mówię to co myślę i myślę to co mówię. Chronię swoje dzieci i czuję się przywódcą rodziny.

Piosenkarka znana z hitu "My Heart Will Go On" twierdzi, że jej dzieci "nie cierpiały", gdy dowiedziały się o śmierci ojca, ponieważ Celine powiedziała im wcześniej prawdę o stanie zdrowia Rene.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" powiedziała:

 - Mój najstarszy syn nie przejął obowiązków pana domu, ponieważ musi podążać za swoimi własnymi marzeniami.

 - Bliźnięta nie cierpiały, ponieważ powiedziałam im prawdę. Nie widziały się zbyt często z ojcem przez ostatnie trzy lata, więc nie znały go zbyt dobrze.

- W pewny siebie sposób przekazałam im wiadomość o śmierci ojca. Powiedziałam im, że będzie z nami, ale w inny sposób.

Artystka znana z hitu "Because You Loved Me" wyznała niedawno, że jej rodzina dobrze sobie radzi po śmierci Rene.

Powiedziała:

 - Radzimy sobie naprawdę dobrze, dziękuję, że pytasz. Czasem czuję, jakby minęły już trzy lata, a czasem jakby nic się nie wydarzyło.

 -On jest zawsze ze mną i wiem, że jest ze mnie bardzo dumny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje