Reklama

Reklama

​Celine Dion pokochała upcykling

W jednej z ostatnich stylizacji Celine Dion postawiła na mocny i totalny look dżinsowy. Jak się okazuje, ten elegancki garnitur to efekt upcyklingu. Zdjęcie zamieszczone na Instagramie zachwyciło fanów artystki.

Upcykling to forma przetwarzania wtórnego odpadów, w wyniku którego powstają produkty o wartości wyższej niż przetwarzane surowce. Proces ten pozwala zmniejszyć zarówno ilość odpadów, jak i ilość materiałów wykorzystywanych w produkcji pierwotnej. Celine Dion najwyraźniej teraz stawia na takie ubiory.

Po tym, jak cekiny, stras i blask pojawiały się na wielu jej scenicznych kreacjach, Celine Dion świeci... ale w dżinsach! Zaproszona do programu "Watch What Happens with Andy Cohen" 19 listopada, piosenkarka postawiła na całkowicie denimowy total look. Tym surowym błękitem w miejsce satyny i jedwabiu Celine powraca do prostych ubiorów.

Reklama

Gwiazda postawiła na wyrafinowany zestaw z ostrymi cięciami. Piosenkarka wybrała dopasowaną marynarkę, ale z czarnym, wykładanym kołnierzem. Do tego, na szyi, do czarnego T-shirta założyła, także dżinsowy, niezawiązany krawat. Celine Dion bawi się także proporcjami, nosząc dżinsy z cienkimi białymi paskami, dopasowane w talii, ale o bardzo obszernych nogawkach. Kreacja kończy się bez szwów, tak, jakby dżinsy zostały przecięte, aby pokazać frędzle, skutek zużycia. Spodnie vintage przypominają te noszone w latach 90. przez Spice Girls.


Jeśli stylizację artystki można nazwać sensacją, to dlatego, że strój jest upcyklingowany. Rzeczywiście, ten zestaw pochodzi z kolekcji RVDK na wiosnę i lato 2019. Za tymi czterema literami stoi holenderski projektant Ronald Van Der Kemp. Nazwany przez niektóre media "eko-wojownikiem", uczynił ekologiczną modę swoim znakiem rozpoznawczym. Wyróżnia się w świecie mody zrównoważoną produkcją. Hasło tej marki? "Nowa etyka w modzie luksusowej". Projektant dołącza zatem do Stelli McCartney, która zawsze pracowała na tym polu ze swoją tytułową marką.

Celine Dion wykreowała swój wizerunek nieco androgyniczny, ale czarujący, komentuje "Elle". Po raz kolejny zaufała duetowi doradców modowych: Pepe Munoz i Sydney Lopez. To jej styliści, którzy opracowują jej wizerunek od kilku lat.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy