Reklama

Charlize Theron pokazała swoje dziecko

Supergwiazda właśnie zakończyła zdjęcia do filmu „Gorący temat” i pracę nad animacją „Rodzina Adamsów”. Teraz odpoczywa wraz z rodziną.

Charlize Theron to południowoafrykańska aktorka i producentka filmowa. W wieku 18 lat wyemigrowała z Afryki do Ameryki Północnej, aby rozpocząć karierę aktorską. Theron zagrała wiele głównych ról, m.in. w filmie „Atomic Blonde”, „Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie”, czy „Mad Max: Na drodze gniewu”. Za swoje wybitne osiągnięcia aktorskie była wielokrotnie nagradzana i nominowana do nagród filmowych. Aktorka często wypowiada się na temat tolerancji wobec mniejszości seksualnych.

Charlize Theron pokazała swoim instagramowym obserwatorom, w jaki sposób odpoczywa po miesiącach pracy nad filmami. Na zdjęciu widać jej siedmioletniego syna – Jacksona, który zrywa owoce z drzewka w czerwonej sukience. Nie naraża go jednak na całkowite, publiczne odsłonięcie, gdyż na zdjęciu nie widać jego twarzy. Aktorka w wywiadach podkreśla, że wspiera swojego transseksualnego syna w wyrażaniu siebie i poszukiwaniu własnej tożsamości. Charlize uchwyciła w subtelny sposób momenty swojego odpoczynku, unikając ujawnienia jakichkolwiek szczegółów ze swojego prywatnego życia.

Reklama

Koniecznie zobaczcie zdjęcia z jej wakacji!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Charlize Theron | Instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy