Reklama

Reklama

Charlize Theron zachwyca nie tylko urodą

W filmie "Królewna Śnieżka i Łowca" olśniewała elegancją i hipnotyzującym spojrzeniem, w "Monster" zaś, fizycznie oszpecona, przerażała transformacją w bezlitosną zabójczynię. Charlize Theron 7 sierpnia obchodzi 44. urodziny.

Nie bez przyczyny widzom kojarzy się głównie z rolami silnych, niezależnych kobiet, których uroda zniewala, a lodowate spojrzenie wprost przeszywa. Stale goszcząc na listach najpiękniejszych i najlepiej zarabiających aktorek, ma swoje miejsce w panteonie najjaśniej świecących gwiazd Hollywood, a jej nazwisko w obsadzie filmu pozostaje gwarancją pędzących do kin tłumów. Charlize Theron - filmowa zła królowa, która w istocie potrafi zawładnąć wyobraźnią widza, 7 sierpnia obchodzi 44. urodziny.

Jej droga na szczyt nie należała jednak do łatwych, a role z początków kariery bynajmniej nie zaliczają się do szczególnie udanych czy wartych uwagi. Choć dziś jest z całą pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie, zanim Fabryka Snów otworzyła przed nią na oścież swoje wrota, musiała mierzyć się z brakiem ciekawych propozycji i niedocenieniem przez krytyków i reżyserów. Ci zaś widzieli w niej wyłącznie ładną buzię, nie dostrzegając potencjału i aktorskiego talentu.

Dowiedz się więcej na temat: Charlize Theron | Theron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje