Reklama

Cherie Louise wywołała burzę w mediach!

Cherie Louise to niepełnosprawna modelka, która promuje pokazywanie takiego ciała, jakie mamy. Nie wstydzi się swojej niepełnosprawności, ale niespodziewanie spotkała się z okrucieństwem w mediach społecznościowych. Kobieta nie ma zamiaru milczeć na ten temat.

Cherie Louise jest modelką, która nauczyła się żyć i pracować ze swoją niepełnosprawnością. 29-letnia Cherie od szóstego roku życia żyje bez nogi. Kończyna została amputowana z powodu kostniakomięsaka, czyli złośliwego nowotworu tkanki kostnej, który najczęściej atakuje kości długie. 

Życie dziewczyny udało się ocalić, a ona dzięki uporowi i sile walki, nie poddała się i spełniała swoje marzenia. 

Obecnie współpracuje z wieloma firmami i projektantami. Jest inspiracją dla wielu młodych dziewczyn i kobiet. Jednak w mediach społecznościowych znalazły się także osoby, które potrafiły wykpić jej niepełnosprawność. 

Cherie nie zamierza jednak na ten temat milczeć. Na niewybredne komentarze odnośnie jej wyglądu pozwalają sobie częściej mężczyźni i wysyłają jej niemoralne propozycje. 

Pokazując przykłady komentarzy, jakie otrzymuje, dodaje, że to nie w niej tkwi problem, a w osobach, które piszą te słowa. Pokazuje tym samym, że inne dziewczyny nie powinny mieć wyrzutów sumienia i poczucia winy, względem swojego wyglądu. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cherie Louise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy