Reklama

Reklama

Cheryl chce podróżować po Europie

Twórczyni hitu "Call My Name" bardzo chciałaby zrobić sobie przerwę od życia w blasku fleszy i poświęcić czas na "naukę i odkrywanie".

Twórczyni hitu "Call My Name", o której mówi się, że spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim chłopakiem Liamem Paynem, bardzo chciałaby zrobić sobie przerwę od życia w blasku fleszy i poświęcić czas na "naukę i odkrywanie".

Gwiazda powiedziała:

 - Jest wiele miejsc w Europie, których jeszcze nie widziałam. Wspaniale byłoby pojeździć przyczepą po Europie.

- Gdy jest się rozpoznawalnym, to czasem potrzebuje się czasu tylko dla siebie. Jednocześnie można się uczyć i odkrywać.

Mimo iż gwiazda pracuje nad nowymi utworami, to była jurorka programu "X Factor" chciałaby zająć się również odkrywaniem nowych talentów muzycznych, ponieważ uważa, że ma do tego nosa.

W rozmowie z magazynem "HELLO!" powiedziała:

Reklama

 - Chciałabym pójść w kierunku zarządzania i wynajdywania nowych artystów. Poza programem 'X Factor' również lubię szukać nowych talentów. Mam do tego nosa i bardzo to lubię.

- Lubię również pracę w telewizji. Jednak nie chodzi mi o pokazywanie się w telewizji, ale o innego rodzaju zaangażowanie i proponowanie własnych pomysłów.

33-letnia piękność pracuje ciężko w studio nagraniowym, ale jej fani nie usłyszą żadnych nowych piosenek dopóki nie będzie w stu procentach zadowolona ze swojej pracy.

Powiedziała:

 - Pracuję nad nowym materiałem.

 - Jednak nie wypuszczę albumu dopóki nie będę w stu procentach zadowolona z piosenek. Już zbliżam się ku końcowi, ale album pojawi się dopiero w przyszłym roku.

 - Zajmuję się również działalnością charytatywną. Wspaniałe było to, że miałam czas, aby skupić się tylko na tym i osiągnąć zamierzone cele.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy