Reklama

Reklama

Choinki polskich gwiazd: Jak wyglądają w tym roku?

Polskie gwiazdy pochwaliły się tegorocznymi choinkami na Instagramie. Każde ze świątecznych drzewek jest wyjątkowe i oryginalnie ubrane. Zobaczcie, jakie trendy obowiązują w tym roku!

Choinka jest symbolem życia i płodności. Za drzewko typowo bożonarodzeniowe uznaje się ją od XVI wieku.  Początkowo choinkę wieszano pod sufitem, czubkiem do dołu.

Reklama

Styl choinki z czasem bardzo się zmienił. Nasi rodzice wieszali na drzewkach malowane szyszki, orzechy, papierowe ozdoby i świeczki, które miały dodać choince blasku. Obecnie nasze domy zdobią precyzyjnie wykonane, szklane lub plastikowe bombki, włosy anielskie i kolorowe lampki.

Choinki mogą być duże, małe, skromne, bogato zdobione, z własnoręcznie robionymi ozdobami, jednokolorowe lub wielokolorowe. Każde drzewko jest inne, ale najważniejsza jest tradycja wspólnego przyozdabiania, a w wigilijną noc poszukiwania ukrytych pod nią prezentów.

Imponujących choinek nie mogło zabraknąć również u gwiazd polskiego show-biznesu. Wiele z nich pochwaliło się już drzewkiem w mediach społecznościowych. Zobaczcie, na jakie ozdoby, kolory i formy postawili "znani i lubiani"!

Które z drzewek podoba wam się najbardziej?

Wielokolorowe bombki na drzewku Julii Wieniawy przypominają... zabawki jej psa.

Natalia Siwiec przyozdobiła swoje drzewko piernikami.

W tym roku Lewandowscy przyozdobili choinkę złotymi bombkami i kokardkami. To ostatnie święta rodziny spędzane we trójkę - Anna Lewandowska jest bowiem w ciąży!

Dorota Szelągowska postawiła w tym roku na białe ozdoby. 

Dowiedz się więcej na temat: święta | choinka | Boże Narodzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje