Reklama

Christian Bale zmienił się nie do poznania

Christian Bale jest jednym z tych aktorów, którzy nie boją się drastycznej zmiany dla roli. By uwiarygodnić, cierpiącą na bezsenność, postać w „Mechaniku” schudł aż 30 kilogramów!

43-letni dziś Bale na przemian chudnie i tyje, buduje masę mięśniową lub ją traci. Mimo tego uchodzi nie tylko za jednego z najzdolniejszych, ale także najprzystojniejszych aktorów swojego pokolenia.

Ma na swoim koncie liczne nagrody, m.in. Oscara i Złotego Globa za rolę w filmie "Fighter".

Prywatnie Bale jest stały w uczuciach. W 2000 roku wziął ślub z Sibi Blazic. Para jest nadal razem i doczekała się dwójki dzieci: 12-letniej Emmaline i 3-letniego Josepha.

Ostatnio aktora mogliśmy zobaczyć na premierze filmu "Hostiles" w reżyserii Scotta Coopera. I o ile w filmie, jako Kapitan Jospeph J. Blocker, Bale wygląda normalnie, o tyle na czerwonym dywanie zaprezentował się w zupełnie innej odsłonie.

Reklama

Aktor znacznie przytył i ogolił włosy. Nowy wizerunek dodał mu kilku ładnych lat, a my mieliśmy problem, by w ogóle go rozpoznać.

Mamy nadzieję, że w ten sposób Bale przygotowuje się do nowego filmu, a jego wygląd nie jest skutkiem choroby lub zaniedbania.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy