Reklama

Cindy Crawford pochwaliła się zdjęciem z pierwszej randki

Co robić, gdy doskwiera samotność w czasie kwarantanny? Oczywiście postować i scrollować. Tym bardziej, że w mediach społecznościowych nie brakuje zabaw i wyzwań, które mają poprawić użytkownikom humor w tym niewesołym czasie. W jeden z takich internetowych łańcuszków zaangażowała się Cindy Crawford.

#FirstDateChallenge, czyli "Wyzwanie: Pierwsza Randka", tak nazywa się internetowa zabawa, w której wzięła udział modelka. Wyzwanie, jak nietrudno się domyślić, polega na opublikowaniu w mediach społecznościowych zdjęcia z pierwszego spotkania ze swoim późniejszym partnerem lub partnerką.

Cindy z fanami podzieliła się fotką z 1994 roku. Na fotografii pozuje ze swoim późniejszym mężem, Rande Gerberem na tle rajskiego krajobrazu. "Nasza pierwsza wycieczka", napisała modelka pod zdjęciem.

Cindy i Gerber w ubiegłym roku obchodzili 21. rocznicę ślubu. Pobrali się w maju 1998 roku, a owocem ich związku jest dwójka dzieci: syn Presley i córka Kaia (oboje pracują w modelingu). 

Wiele wskazuje na to, że mimo liczącego dwie dekady stażu, Cindy i Rande nadal są w sobie zakochani, jak para nastolatków. Dowodem może być wpis, jaki Rande zamieścił na Instagramie, właśnie z okazji rocznicy.  "Ożeniłem się z kobietą, która jest nie tylko najpiękniejsza na ziemi. Ożeniłem się z kobietą, która uczyniła mój świat piękniejszym. Wszystkiego najlepszego mój Aniele", napisał.

Reklama

First Date Challenge to niejedyna instagramowa zabawa, która robi furorę wśród gwiazd. Wcześniej celebryci chętnie pozowali w kreacjach zrobionych z... poduszek, w ramach tzw. Pillow Challenge. 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy