Reklama

Reklama

Co dostała od męża?

Kanye West pokazał swoją nową twarz. Raper ostatnio objawił się jako koneser malarstwa. Jako ślubny prezent podarował Kim Kardashian jej portret, na którym celebrytka prezentuje się ubrana w same stringi.

Kanye West nie od dziś nazywa Kardashian "najpiękniejszą kobietą świata." Jej urodę postanowił uwiecznić nie tylko na ślubnej fotografii, ale również w bardziej tradycyjny sposób - na płótnie, a efekt tego uwieczniania podarować jej w prezencie ślubnym. Dzieło ma zawisnąć w sypialni nowożeńców.

Rzeczywiście, do jadalni czy pokoju dziecięcego obraz raczej się nie daje. Pionowe płótno przedstawia Kim klęczącą w seksowej pozie. Celebrytka ubrana jest jedynie w czarne stringi i szpilki od Louboutina. Obraz miał zostać wykonany przez mało znanego artystę, posługującego się bajkowym pseudonimem "Bambi."

Reklama

To nie pierwsza malarska podobizna Kim zamówiona przez Westa. Po urodzeniu ich wspólnej córki, North, Kanye sprezentował Kardashiance jej portret pędzla Moniki Warhol, podającej się za kuzynkę króla pop-artu, Andy’ego Warhola.

 Gdyby ktoś miał wątpliwości co myśli Kanye o swojej małżonce, nich przeczyta napisy umieszczone obok jej wizerunki. "Moja królowa Kim" po lewej i nieco mniej oficjalne "Perfekcyjna s*ka" po prawej. To się nazywa szacunek dla małżonki!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje