Co dziś robi Renata Kaczoruk? Była ukochana Wojewódzkiego odmieniła swoje życie

Renata Kaczoruk zasłynęła w show-biznesie jako ukochana Kuby Wojewódzkiego. Piękna modelka zyskała zainteresowanie mediów także dzięki swojej działalności społecznej i występom w programach telewizyjnych. Jednak wraz z końcem związku z dziennikarzem, Renata Kaczoruk zniknęła niemal zupełnie z przestrzeni medialnej. Co dziś robi i jak wygląda?

Renata Kaczoruk nieco wycofała się z medialnego świata
Renata Kaczoruk nieco wycofała się z medialnego świata Kamil PiklikiewiczEast News

Związek pełny kontrowersji. Ich miłość z uwagą śledzili fani

Renata Kaczoruk w latach 2013-2018 była związana z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. To właśnie ta miłość sprawiła, że modelka zaczęła być bardziej rozpoznawalna w świecie show-biznesu.

Początki jej obecności w świecie show-biznesu to praca na planie polskiego serialu. W 2008 wraz ze swoją siostrą bliźniaczką zagrała w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Zagrała także w jednym z odcinków serialu "Sąd rodzinny", w filmie "Miłość na wybiegu" i w jednym z odcinków serialu "Sama słodycz". Media jednak dosłownie oszalały na jej punkcie, gdy zaczęła być widywana u boku słynnego dziennikarza.

Parze wieszczono szybki koniec ich romansu, ale oni zaskakiwali fanów coraz bardziej. Ich relacja zdawała się być poważna i dojrzała i w końcu wyczekiwano nawet na zaręczyny i ślub.

Renata Kaczoruk miała na siebie inny pomysł. Potrafiła zaskoczyć

Związek z Kubą Wojewódzkim przyniósł Renacie Kaczoruk spory rozgłos
Związek z Kubą Wojewódzkim przyniósł Renacie Kaczoruk spory rozgłos VIPHOTO/East NewsEast News

Zamiast tego jednak Renata zaskoczyła publiczność, biorąc udział w kolejnych projektach, w tym w programie "Azja Express" w 2016 roku. Wówczas wokół Renaty Kaczoruk stworzył się medialny szum za sprawą tego, jak została przedstawiona w podróżniczym show.

Większości widzów nie podobało się jej zachowanie, a negatywnie oceniana została także przez inną parę, która brała udział w programie - Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Sprawa stała się tak medialna, że w obronie swojej ukochanej stanął sam Kuba Wojewódzki.

W późniejszej rozmowie z Magdą Mołek Kaczoruk wyznała, że "nie rozpoznawała sama siebie" w programie, gdy oglądała jego emisję.

Z pewnością ta sytuacja nie wpłynęła dobrze na wizerunek Renaty Kaczoruk, ale dwa lata później postanowiła wziąć jeszcze udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie zajęła 7. miejsce.

Renata Kaczoruk próbowała swoich sił w tanecznym show "Taniec z gwiazdami"
Renata Kaczoruk próbowała swoich sił w tanecznym show "Taniec z gwiazdami" Mateusz Jagielski/East NewsEast News

Wtedy też, w 2018 roku przeżywała trudne chwile w związku z zakończeniem relacji z Kubą Wojewódzkim. Oboje rozstali się bez atmosfery skandalu, w ciszy i w obopólnym szacunku.

To był także moment, kiedy Renata Kaczoruk powoli zaczęła wycofywać się z przestrzeni medialnej.

Co robi dziś Renata Kaczoruk? Zupełnie odmieniła swoje życie

Renata Kaczoruk rzadko widywana jest obecnie na imprezach branżowych
Renata Kaczoruk rzadko widywana jest obecnie na imprezach branżowych Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

W 2022 roku Renata Kaczoruk postanowiła jeszcze na chwilę wrócić do telewizji. Próbowała odmienić swój wizerunek po trudnym występie w "Azja Express", pokazując swoje inne oblicze w programie "Przez Atlantyk".

To jednak było swego rodzaju pożegnaniem z show-biznesem, bo dziś na próżno szukać w telewizji Renaty Kaczoruk. Za to okazuje się, że obecnie Renata Kaczoruk dość prężnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie obecnie obserwuje ją 84 tysiące internautów.

To właśnie tam była gwiazda telewizji dzieli się ze swoimi obserwatorami swoim obecnym życiem, które może być dla niektórych sporym zaskoczeniem.

Okazuje się, że modelka spędziła sporo czasu na Kostaryce, gdzie próbowała odnaleźć swoją duchową ścieżkę. To zaowocowało pobytem w USA i finalnie pracą, która stała się jej życiem.

Renata Kaczoruk została przewodniczką odnowy biologicznej, która zajmuje się terapią dźwiękiem i pracuje także z oddechem, aby pomóc ludziom w samoleczeniu.

"Odkryłam Medytację Dźwiękową... Skupianie się na dźwięku pomaga wyciszyć umysł małpy, uwolnić się od niepożądanych wzorców nawyków i wzmocnić pozytywne zmiany poznawcze" - pisze Renata Kaczoruk w swoich mediach społecznościowych pod nagraniem z sesji terapii dźwiękiem, którą sama przeprowadza.

Renata Kaczoruk zaczynała od modelingu, by przejść przez szaloną przygodę w show-biznesie i finalnie zająć się niezwykle fascynującą dziedziną medytacji na drugim końcu świata.

Patrząc na wygląd Renaty, niewiele zmieniła się od czasu jej obecności w telewizji, ale wewnętrznie fani widzą w niej ogromną przemianę na przestrzeni lat, którą z chęcią pokazuje w swoich mediach społecznościowych.

Anna Karwan wzrusza się, wspominając "Taniec z Gwiazdami"!INTERIA.TV
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}