Reklama

Reklama

Co łączy Khloe Kardashian i Michele Morrone? Internauci mówią o romansie

Do sieci właśnie trafiły wspólne zdjęcia Khloe Kardashian oraz Michele Morrone. Spotkali się podczas Tygodnia Mody w Mediolanie i zapozowali po pokazie Dolce&Gabbana. To wywołało lawinę spekulacji dotyczących romansu. Ich czułe gesty sprawiły, że zaczęto plotkować o nowej parze w show-biznesie.

Khloe Kardashian i Michele Morrone

Khloe Kardashian w lipcu po raz drugi została mamą. W najnowszym odcinku "The Kardashians" pokazano moment narodzin chłopca. Celebrytka zdecydowała się na surogatkę, a kilka miesięcy przed porodem dowiedziała się o kolejnej zdradzie swojego partnera. Okazało się, że Tristan Thompson spodziewa się dziecka z inną kobietą. Khloe Kardashian bez wątpienia przechodzi trudny czas. Samotnie wychowuje dzieci i mierzy się z hejtem w internecie. 

Khloe Kardashian już wcześniej wybaczyła zdradę Tristanowi Thompsonowi. Tuż przed narodzinami ich córki True świat obiegła informacja o niewierności koszykarza. Celebrytka dowiedziała się o romansie partnera dokładnie 48 godzin przed porodem. 

Reklama

Khloe Kardashian nie ma szczęścia w miłości. Jej wcześniejsze małżeństwo z Lamarem Odomem zakończyło się rozwodem. Fani celebrytki zdecydowanie się o niej martwią i chcą, by w końcu szczęśliwie się zakochała. 

Gdy do sieci trafiły wspólne zdjęcia Khloe Kardashian i Michele Morrone, pojawiły się spekulacje dotyczące ich romansu. Internauci zaczęli mieć nadzieje, że znany aktor sprawi, że celebrytka na dobre zapomni o niewiernym ojcu swoich dzieci.

Khloe Kardashian i Michele Morrone mają romans?

Khloe Kardashian i Michele Morrone spotkali się podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Siedzieli obok siebie na pokazie Dolce&Gabbana, a do sieci od razu trafiły nagrania, na których widać jak ze sobą rozmawiają. Nie trzeba było długo czekać na spekulacje dotyczące łączącego ich uczucia. Światowe media zaczęły rozpisywać się na temat ich romansu, a internauci nie mogą się doczekać potwierdzenia, że aktor i celebrytka rzeczywiście są w związku.

Poza tym na instagramowym profilu Michele Morrone pojawiło się ujęcie z celebrytką. Aktor objął Khloe Kardashian, a jego ręka powędrowała aż pod biust celebrytki. To tylko wywołało kolejną lawinę plotek.

Pojawiły się już jednak głosy, że Michele Morrone i Khloe Kardashian widzieli się w Mediolanie po raz pierwszy, a więc niemożliwe, by łączyło ich coś więcej.

***

Zobacz także:

Sieklucka i Fabijański "SĄ ZAKOCHANI BEZ PAMIĘCI". Znajomi nie mają wątpliwości czym to pachnie...

Nazywają Meghan Markle „narcystyczną socjopatką”. Książka ujawnia szokujące fakty

Karolina Pisarek-Salla przeżywa trudne chwile. Konieczna była operacja

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ​Michele Morrone | Khloe Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy