Conan z "Królowych życia" spotyka się z uczestniczką programu?

Program „Królowe życia” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów, a jego największą gwiazdą jest Dagmara Kaźmierska.

Syn Dagmary Kaźmierskiej jest zakochany?
Syn Dagmary Kaźmierskiej jest zakochany?Damian KlamkaEast News

Mieszkająca w Kłodzku głośna blondynka, ma za sobą burzliwą przeszłość (została skazana prawomocnym wyrokiem), dziś jednak stara się żyć dobrze i deklaruje głęboką wiarę.

Program emitowany przez stację TTV zagwarantował Kaźmierskiej sporą popularność. Jej instagramowy profil obserwują w tym momencie aż 834 tys. użytkowników! Rozpoznawalnością cieszy się także syn Dagmary - Conan.

Chłopak dorastał na oczach widzów "Królowych życia". Dziś jest już dorosły i wiele wskazuje na to, że również... zakochany!

Świadczyć o tym mogą zdjęcia zamieszczone w sieci przez jego znaną mamę. Conan pozuje do nich z inną uczestniczką "Królowych życia" - Adrianną Eisenbach.

- Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu. Gdzie, uwierzcie mi - on nie ma tak do wielu ludzi. Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach (pis. oryg.) - napisała Dagmara.

Cechą charakterystyczną pani Adrianny są liczne tatuaże (także na twarzy). Kobieta jest po rozwodzie, mieszka we Wrocławiu i pasjonuje się modą. Trzeba dodać, że jest sporo starsza od Conana.

Myślicie, że między tą dwójką faktycznie zaiskrzyło?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas