Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo: byłe dziewczyny stoją za nim murem

Cristiano Ronaldo, oskarżonemu o agresję seksualną przez amerykańską modelkę Kathryn Mayorgę, w ostatnich dniach pospieszyły z pomocą jego byłe dziewczyny z Włoch i Hiszpanii. Twierdzą, że portugalski piłkarz jest dżentelmenem w każdym calu.

Na początku października Mayorga poinformowała, że postanowiła wnieść pozew przeciwko Cristiano Ronaldo. 34-letnia Amerykanka twierdzi, że akt seksualny nie był dobrowolny z je strony, a proces, jak oczekuje była modelka, ma pozwolić ujawnić się innym ofiarom CR7. W ostatnich dniach pojawiły się trzy inne kobiety oskarżające piłkarza Juventusu Turyn o wykorzystywanie seksualne.

Do zdarzenia, które ma być przedmiotem procesu sądowego w USA, doszło w nocy z 12 na 13 czerwca 2009 r. w klubie nocnym Palms w Las Vegas. Mayorga miała zostać zaproszona przez Ronaldo SMS-em do wynajętej przez niego części klubu.

Reklama

W ostatnich dniach nie brakuje jednak kobiet, które podkreślają walory portugalskiego piłkarza. Jedną z nich jest była dziewczyna Ronaldo Raffaella Fico. Włoszka była przez blisko rok z Ronaldo w nieformalnym związku.

"Bardzo dobrze wspominam 11 miesięcy, które spędziłam wspólnie z Ronaldo. Okres ten był pełen miłości" - powiedziała Fico, określając piłkarza mianem "prawdziwego kawalera".

W podobnym tonie wypowiada się też inna była dziewczyna piłkarza Nereida Gallardo. Hiszpańska modelka wspomina związek w pozytywny sposób. Określa Portugalczyka jako spokojną osobę, "bez agresywnych zachowań".

Gallardo stwierdziła, że oskarżenia pod adresem jej byłego chłopaka mogą być zmyślone, a celem całej sprawy jest "wyciągnięcie" od Ronaldo pieniędzy. "Dlaczego dopiero teraz, po tylu latach, ta dziewczyna zgłasza gwałt?" - zapytała retorycznie hiszpańska modelka.

Gallardo w wywiadach dla rodzimych mediów zapewnia, że jeśli potrzebne będą jej zeznania, złoży je przed amerykańskim sądem na korzyść Ronaldo.

Według Gallardo jej związek z Ronaldo był stosunkowo udany. Decydująca dla jego zakończenia miała być matka piłkarza. Pochodzącej z Madery kobiecie nie podobał się szczególnie częsty udział Gallardo w rozbieranych sesjach zdjęciowych.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Cristano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje