Reklama

Reklama

Czy książka Meghan i Harry'ego wywoła skandal na brytyjskim dworze?

Być może wkrótce będziemy mieli okazję poznać wiele zaskakujących faktów z życia księcia Harry’ego i księżnej Meghan. Jak donoszą brytyjskie media, już w sierpniu ukazać się może książka, która powstała na podstawie wywiadu z parą.

Książka ma nosić tytuł "Thoroughly Modern Royals: The Real World Of Harry And Meghan". Premiera tej 320-stronnicowej publikacji zaplanowana jest na 11 sierpnia. Jej autorami są dziennikarze specjalizujący się w tematyce brytyjskiej rodziny królewskiej - Carolyn Durand i Omid Scobie.

Książka powstała we współpracy z Susseksami, którzy zgodzili się udzielić wywiadów autorom. Mamy poznać szczegóły z życia Harry’ego i Meghan, od momentu, gdy ujawnili się jako para, a także poznać nowego fakty na temat ich odejścia rodziny królewskiej. Takie informacje przynosi dziennik "Daily Mail".

Reklama

Od 31 marca Harry i Meghan nie pełnią już oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii próbowali ułożyć sobie życie w Kanadzie, ale później para przeprowadziła się do Malibu. Miasta w Los Angeles, które upodobało sobie wiele gwiazd. Arystokraci mieszkają w willi na ogrodzonym osiedlu. Coraz częściej do mediów przenikają spekulacje, że Susseksowie planują w Los Angeles odnowić przysięgę małżeńską. 19 maja para będzie bowiem świętować drugą rocznicę ślubu.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje