Czy Ola zerwała zaręczyny?

Z palca Oli Kwaśniewskiej (27) zniknął pierścionek zaręczynowy! Wojtek Szuchnicki (31) mówi tylko SHOW, jak jest naprawdę z ich związkiem i z małżeńskimi planami.

"Są takie zdjęcia, na których Ola nie ma pierścionka?", dopytuje się Wojtek. Ale nie sprawia wrażenia, że poczuł się tym dotknięty. "Może nie pasował jej do kreacji?", zastanawia się głośno i dodaje: "Zupełnie nie przywiązuję do tego wagi. Ola zresztą też nie, w pewnym sensie zaręczyliśmy się dla tradycji". Wbrew temu, o czym ostatnio aż huczy w mediach, prezydentówna w najbliższym czasie nie wyjdzie za mąż. "Zaręczyny wcale nie oznaczają rychłego ślubu", mówi Wojtek.

Reklama

"To nie jest tak, że już za rok wyprawimy wesele. Do takiej ceremonii należy się starannie przygotować. Nie chcę zasłaniać się brakiem czasu, ale teraz mamy oboje z Olą bardzo dużo zajęć", dodaje. Dwa miesiące temu znalazł jednak chwilę, by wybrać się do jubilera. W SHOW po raz pierwszy opowiada, jaką niespodziankę zrobił Oli. "Nie chciałem podkradać jej biżuterii na wzór, rozmiar oceniłem na oko. Zapewniono mnie, że w razie czego zawsze można zrobić korektę. No i okazało się, że drobna poprawka była konieczna", przyznaje ze śmiechem. Ola promieniała, gdy wręczył jej pierścionek i poprosił ją o rękę. Powiedziała: "Tak!". Rodzice Oli, Jolanta Aleksander Kwaśniewscy, też musieli być szczęśliwi, słysząc o zaręczynach. Nie jest tajemnicą, że bardzo Wojtka polubili.

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach "Show" - w sprzedaży od 8 grudnia!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje