Dagmara Kaźmierska na królewskich wakacjach

Dagmara Kaźmierska to prawdziwa królowa życia. Kobieta zdobyła popularność dzięki występom w telewizji i jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TTV.

Dagmara Kaźmierska jest gwiazdą programu "Królowe życia"
Dagmara Kaźmierska jest gwiazdą programu "Królowe życia"Instagram

Dagmara Kaźmierska pochodzi z Kłodzka, gdzie obecnie mieszka. Jednak przez wiele lat przebywała w Stanach Zjednoczonych. Widzowie uwielbiają kobietę za oryginalny styl i przebojową osobowość. Na co dzień nosi bowiem kolorowe futra, mocny makijaż, szpilki i charakterystyczne blond włosy. Nie ukrywa również tego, że poddaje się operacjom plastycznym. Kaźmierska występuje w programie "Królowe życia", "Orzeł czy reszka" oraz "Made in Maroko", który jest całkowicie poświęcony jej osobie.

Niestety, życie Dagmary ma również swoje ciemne strony. Celebrytka przez kilkanaście miesięcy przebywała w więzieniu. Została skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo i sutenerstwo. Przez 4 lata była właścicielką agencji towarzyskiej.

Widzom widocznie nie przeszkadza kryminalna przeszłość Dagmary. Co więcej, kobieta ma bardzo wielu obserwatorów na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 600 tysięcy fanów! Ostatnio udostępniła kilka zdjęć ze swoich wakacji na Malediwach. Zobaczcie, jak wypoczywa prawdziwa królowa życia!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas