Reklama

Dagmara z "Królowych życia" na zdjęciu sprzed lat

Program „Królowe życia” okazał się hitem stacji TTV. Jego bohaterowie błyskawicznie zdobyli popularność i zaczęli występować w kolejnych produkcjach.

Wśród nich prym wiedzie Dagmara, której znakami rozpoznawczymi są kolorowe futra, mocny makijaż i burza blond loków. Kobieta słynie z gadatliwości, ciętego języka i oryginalnego poczucia humoru.

Zanim Dagmara trafiła do telewizji, miała kłopoty z prawem - za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i stręczycielstwo została skazana prawomocnym wyrokiem.

Dziś odcina się od przeszłości i często deklaruje głęboką wiarę. Kobieta samotnie wychowuje nastoletniego syna Conana. Chłopak coraz lepiej radzi sobie przed kamerą - ostatnio wziął udział w programie "Orzeł i reszka", w ramach którego wyruszył w podróż z innymi gwiazdami stacji.

Reklama

Conan, podobnie jak jego mama, jest też aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zamieszcza przede wszystkim zdjęcia, na których chwali się muskulaturą.

Ale wśród jego fotek można znaleźć również fotografie Dagmary z przeszłości. "Królowa życia" pozuje na niej z malutkim synkiem w nosidle. Musimy przyznać, że kobieta nie zmieniła się bardzo od tego czasu, choć kilkanaście lat temu była po prostu bardziej naturalna.

Rozpoznalibyście ją na zdjęciu z przeszłości?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia | Dagmara z "Królowych życia"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy