Reklama

Reklama

Danuta Stenka zachwyca na promocji serialu

Jesienią na antenę telewizji TVN wraca, ceniony przez telewidzów, serial „Diagnoza”. Aktorzy wcielający się w główne role pojawili się z tej okazji na specjalnej imprezie.

Akcja serialu rozgrywa się w środowisku rybnickich lekarzy, a większość wydarzeń koncentruje się wokół Anny Nowak, która straciła pamięć (Maja Ostaszewska).

Pozostałe role grają (jak zawsze świetny) Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Michał Czarnecki.

Wygląda na to, że do obsady dołączy też Danuta Stenka, która pojawiła się na promocji serialu. Aktorka ma za sobą podobne doświadczenie - wcielała się w postać dyrektorki szpitala w innym TVN-owskim serialu pt. "Lekarze".

Stenka jak to ma w zwyczaju, skradła niemal całą uwagę fotoreporterów. Zaprezentowała się w różowym garniturze podkreślającym szczupłą sylwetkę i botkach na wysokim obcasie.

Reklama

Pani Danuta i tym razem postawiła na naturalne piękno - klasyczny makijaż i zadziorną, krótką fryzurkę. Naszym zdaniem efekt był oszałamiający!

Zgadzacie się, że Stenka to nie tylko jedna z najzdolniejszych, ale także najpiękniejszych polskich aktorek?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Stenka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy