Reklama

Dawid z "Rolnik szuka żony" oświadczył się

Fani programu „Rolnik szuka żony” na kolejną edycję będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Pozostaje im sprawdzanie, co słychać u uczestników misyjnego show.

Na szczęście wielu z nich ma swoje konta na Facebooku oraz Instagramie. Sporą popularnością cieszą się Ania i Grzesiek Bardowscy z drugiej edycji programu. Dzięki mediom społecznościowych, możemy zobaczyć także zdjęcia Sary z czwartego sezonu czy Małgosi i Pawła, którzy wkrótce zostaną rodzicami.

Ci ostatni są bardzo lubiani przez widzów. Trudno zresztą się dziwić - od samego początku było jasne, że są dla siebie stworzeni (fani podkreślali również ich fizyczne podobieństwo). Małgosia nie zwodziła pozostałych kandydatów i rozstała się z nimi w przyjaznej, pokojowej atmosferze.

Reklama

Jednym z mężczyzn starających się o rolniczkę był sympatyczny Dawid z Warszawy, który miał problemy z tym, by odnaleźć się na gospodarstwie. Mężczyzna założył za to konto na Instagramie i przez pewien czas dzielił się z internautami zdjęciami z planu "Rolnika...".

Jakiś czas temu Dawid znalazł dziewczynę i deklarował, że jest bardzo szczęśliwy. Dziś możemy gratulować parze zaręczyn! Mężczyzna zamieścił na Instagramie zdjęcie ukochanej z bukietem i pierścionkiem i napisał "Powiedziała: TAK!". 

Zakochanym serdecznie gratulujemy i życzymy dużo szczęścia! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama