Dla Donatelli Versace wygląd najważniejszy

Wizerunek Donatelli Versace nie może równać się z zachwycającymi kreacjami jej projektu. Mimo to kreatorka mody chce być coraz piękniejsza i przykłada do wyglądu ogromną wagę. Twierdzi, że zdrowe włosy i skóra są dla niej najważniejsze.

Donatella Versace
Donatella VersaceGetty Images/Flash Press Media

Tlenione blond włosy i zbyt opalona skóra są znakiem rozpoznawczym Donatelli Versace, tak jak oszpecona kilkunastoma operacjami plastycznymi twarz. Choć efekt licznych ingerencji w naturę jest nieco groteskowy, kreatorka mody jest dumna ze swojego wyglądu, nad którym ciężko pracuje.

W miniony weekend podczas Vogue Festival w Londynie włoska projektantka przyznała, że walczy z upływającym czasem używając ogromnej ilości kosmetyków. Najważniejsza jest dla niej pielęgnacja włosów i skóry. Ich zdrowy wygląd, zdaniem Donatelli, to najważniejsza rzecz dla każdej kobiety.

- To jak wyglądam nie jest zasługą genów. Używam tony kremów, dbam o swoje włosy i skórę - powiedziała Donatella, przemawiając w niedzielę w londyńskim Southbank.

57-letnia Włoszka lubi błyszczeć, więc przykuwa uwagę także poprzez swój ubiór. Podkreśla ciało wkładając odważne i opinające kreacje. Jak sama przyznaje, za efektowne "wejście" jest w stanie zapłacić każdą cenę, dlatego nie pamięta też, kiedy ostatnio miała na sobie płaskie buty.
- Szpilki, obcisłe spodnie i diamenty - to mój styl- podkreśla Versace i doprawdy nigdy własnej modowej zasady nie łamie.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas