Reklama

Reklama

Dlaczego się rozstali?

Dlaczego czasem nawet największe uczucie wygasa? SHOW sprawdza, jakie były powody, dla których słynne pary ostatnio się rozstały.

Cortney miała dość niańczenia Davida


Znana z serialu "Przyjaciele" Courteney Cox (46) zawsze podkreślała, jak wielką wartością jest dla niej rodzina. Z Davidem Arquette (39) była związana przez 11 lat. Mają córeczkę Coco (6) i uchodzili za idealne małżeństwo. W październiku 2010 roku niespodziewanie ogłosili jednak, że się rozstają.

Okazało się, że para od lat borykała się z uzależnieniami Davida. Niestroniący od alkoholu i narkotyków aktor przyznał też, że zdradził żonę. "Raz, no może dwa", wyznał w wywiadzie. Zaraz potem dodał: "To dlatego, że nie uprawialiśmy seksu od czterech miesięcy". Courteney próbowała ratować małżeństwo, w końcu jednak złożyła papiery rozwodowe. "Kocham go, ale mam już dosyć bycia jego matką. Córeczka mi wystarczy", wyjaśniła.

Jessica przegrała z miłostkami Justina


Byli razem cztery lata, ale od co najmniej dwóch w ich związku się nie układało. Głównie przez zdrady Justina Timberlake'a (30). W lutym tego roku Jessica Biel (29) zorganizowała ukochanemu przyjęcie urodzinowe, podczas którego wygłosiła wzruszający toast.
Gdy mówiła o tym, jak bardzo go kocha, Justin flirtował z innymi pięknościami i śmiał się z jej słów. W marcu Biel po raz ostatni próbowała uratować ich związek i zabrała Timberlake'a na narty do Kolorado. Romantyczny wyjazd zakończył się fiaskiem. Do Los Angeles wrócili już osobno...

Książka agenta zniszczyła miłość Weroniki i Macieja


W 2009 roku życie Weroniki Marczuk (39) wywróciło się do góry nogami. Od oskarżonej o korupcję celebrytki odwrócili się niemal wszyscy. Został tylko on. Maciej Gołyźniak (34) stał murem za ukochaną i wspierał ją w tym trudnym okresie. I pewnie byliby razem do dziś, gdyby nie pewna publikacja... Agent Tomek wydał książkę, w której cytował słowa Weroniki o ukochanym: "Strasznie jest nieogarnięty finansowo! Artysta, co nic nie zarabia, tylko siedzi w domu i wali w bębny" - mówiła podobno. To musiał być spory cios dla Macieja. Kilka dni po publikacji książki para przestała się spotykać.

Bradley nie chciał poślubić Renee


"Kocham ją. Mógłbym o niej opowiadać bez końca" - zwierzał się w wywiadach Bradley Cooper (36). W rodzinnym domu aktora Renée Zellweger (42) traktowano niemal jak członka rodziny. Kiedy zmarł ojciec aktora, Renée opuściła galę Złotych Globów, by w trudnych chwilach towarzyszyć ukochanemu. Aktorka zaprzyjaźniła się też z matką Bradleya. I paradoksalnie, ta zażyłość mogła jej zaszkodzić!
Otóż panie uwielbiały snuć plany o rychłym ślubie. Ponoć wybrały nawet sukienkę, w której wystąpiłaby Renée. Sęk w tym, że robiącemu zawrotną karierę aktorowi wcale nie było śpieszno do ożenku! Naciskany przez matkę, narzeczoną i prasę, w końcu skapitulował i... wziął nogi za pas! Oby w salonie sukien ślubnych przyjmowali zwroty...

Do związku Zaca i Vanessy zakradła się nuda...


Kiedy się poznali, byli niemal dziećmi. W bijącym rekordy popularności filmie "High School Musical" grali zakochaną parę. Uczucie filmowe bardzo szybko przeniosło się do rzeczywistości. Zac Efron (23) i Vanessa Hudgens (22) przez prawie pięć lat byli nierozłączni. Razem dorastali, razem pracowali i razem poznawali smak miłości.
"To wspaniałe, gdy w tym wieku masz przy sobie kogoś, z kim możesz się dzielić wszystkimi przeżyciami" - mówili dziennikarzom. Aktorka w każdym wywiadzie zdradzała też receptę na miłość aż po grób. "Nie musimy się specjalnie starać. Po prostu kończymy nawzajem swoje wypowiedzi i mamy podobne poczucie humoru" - wyjaśniała.
Po pięciu latach okazało się jednak, że wszystko już sobie powiedzieli. Zaczęło brakować tematów...

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 26 kwietnia!

Reklama

Show
Dowiedz się więcej na temat: rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy