Reklama

Reklama

Do wyboru do koloru

To kolor decyduje o końcowym efekcie stylizacji. Czy gwiazdy dobrze dobierają odcień włosów? Ocenia jeden z najbardziej znanych polskich fryzjerów - Leszek Czajka

Blondynka idealna 10/10


Rozalia Mancewicz (24), Miss Polonia 2010, może poszczycić się perfekcyjnym kolorem. Świetlne refleksy w jej włosach idealnie pasują do karnacji. Pukle są zadbane i pięknie się układają, a całość nie wygląda na przestylizowaną. Wdzięk i naturalność w jednym!

Trzy razy na "tak" 9/10


Katarzyna Zielińska (32) wybrała zarówno doskonały kolor, jak i świetną długość oraz cięcie! Włosom zawdzięcza w dużym stopniu swoją spektakularną przemianę. Ma piękne rysy i kształtną głowę - te atuty genialnie eksponuje krótka fryzura. Kolor współgra z delikatną opalenizną.

Niezła kombinacja 8/10


Leighton Meester (25) zdecydowała się na fryzurę, która fantastycznie koresponduje z kształtem jej twarzy. Kolor pasuje do jasnej karnacji aktorki, a subtelne refleksy dodają fryzurze lekkości. Atutem jest lekko opadająca na brwi grzywka, która nie przysłania oczu.

Prawie, a jednak... 5/10


Karolina Korwin - Piotrowska (40) postawiła na mahoń, który ją... postarza! Dziennikarce jest dobrze w długich włosach, ale fryzurze dodałyby lekkości delikatne refleksy i krótsza grzywka. Ta jest za ciężka i przytłacza drobną twarz jurorki "Top Model". Inspiracją dla niej mogłaby być oceniona na osiem punktów Leighton Meester.

Grzech zaniedbania 2/10


Sylwia Gliwa (33) zapomniała, że włosy potrzebują uwagi i dbałości. Jasny blond zobowiązuje do farbowania odrostów co najmniej raz w miesiącu. Szkoda, bo w jasnym jest aktorce zdecydowanie do twarzy. Jednak z takimi odrostami ta fryzura jest nie do przyjęcia!

Fatalna pomyłka 1/10


Kate Bosworth (28) pokazała się publicznie we fryzurze, którą można określić jako "wielkie nieporozumienie". Aktorka ma zaniedbane włosy o rozdwojonych końcówkach. Na domiar złego zamoczyła je w niebieskiej farbie. Do naśladowania wyłącznie w Halloween!

.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 25 września!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje