Reklama

Reklama

Doda na randce z kolejnymi kandydatami. Z kim tym razem się spotkała?

W czwartym odcinku show "Doda. 12 kroków do miłości" piosenkarka spotkała się z dwoma kolejnymi kandydatami. Tym razem byli to 39-letni Jakub i 38-letni Daniel. Co tym razem przytrafiło się celebrytce i jak spędziła czas z kandydatami?

"Doda. 12 kroków do miłości". Randka z Jakubem i smutną historią w tle

Jakub skończył ekonomię, przez lata był prezesem, pracował w korporacji. Zarabiał duże pieniądze i wydawał je na podróże. Zmienił swoje życie po śmierci ojca. W rodzinie Jakuba było wiele przypadków nowotworów, cztery zakończyły się śmiercią. Do dało mu impuls, by zając się produkcją preparatów prozdrowotnych.

Randka z Jakubem odbyła się w eleganckiej restauracji, gdzie Doda zjadła swój posiłek i miała wielka ochotę dokończyć także posiłek kandydata. Niestety, Jakub nie dał jej tej szansy, co bardzo nie spodobało się Dodzie. Spotkanie rozwijało się obiecująco, ale do czasu. W pewnym momencie Jakub przyznał, że raz na tydzień lubi zjeść w fast foodzie. To w zasadzie przekreśliło jego szanse u piosenkarki.

Reklama

Czytaj więcej: Roznegliżowana Doda pozuje na koniu. Fani patrzą na jedno

"Doda. 12 kroków do miłości". Romantyczne chwile w plenerze

Spotkanie z 38-letnim Danielem odbyło się w plenerze. Razem z Dodą jeździli konno, jednak artystka żałowała, że nie na jednym koniu. Przystojny biznesmen jest weganinem, co zostało dobrze przyjęte przez Dodę. Nieco słabiej wypadł, gdy nie zdecydował się skoczyć przez ognisko, co zaproponowała mu Doda.

Czy któryś z kandydatów spotka się z Doda ponownie?

"Doda. 12 kroków do miłości" w każda sobotę o 20.00 w Polsacie.

Czytaj więcej: Ginekolog na randce z Dodą. Pytano go nawet o jej zapach

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy