Doda szczerze o swoich małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Doda jest jedną z tych gwiazd, których burzliwe związki zakończyły się niepowodzeniem. Piosenkarka dwa razy wychodziła za mąż i dwa razy się rozwodziła. Gwiazda zdradziła, czego nauczyły ją poprzednie małżeństwa. Przyznała, że partnerzy byli odbiciem jej nieprzepracowanych problemów.

Doda opowiedziała o nieudanych małżeństwach
Doda opowiedziała o nieudanych małżeństwachKurnikowskiAKPA

Doda ma za sobą dwa małżeństwa i wiele burzliwych związków. Rozpadło się jej małżeństwo z Radosławem Majdanem, związek z Nergalem, Błażejem Szychowskim, Emilem Haidarem, a także ostatnie małżeństwo z Emilem Stępniem, z którym rozwiodła się w 2021 roku.

W rozmowie z serwisem Plotek.pl wokalistka zdradziła, czego nauczyły ją wszystkie związki. Przyznała, że docenia doświadczenie, jakie wyniosła z każdego z nich.

Partnerzy byli odbiciem nieprzepracowanych problemów

"Nikt nie stał z pistoletem nad głową i nikt mnie do niczego nie zmuszał, więc to poniekąd moje nieprzepracowane deficyty, problemy. Każdą troskę, każdy problem, który przez nich miałam, każdą krzywdę, którą mi wyrządzili dlatego, ponieważ byli odbiciem moich deficytów i moich potrzeb, których nie przepracowałam" - powiedziała wokalistka.

Przyznała jednak, że każdy związek wiele ją nauczył, a z poszczególnych relacji wyciągnęła wiele wniosków na przyszłość. "Jedno małżeństwo nauczyło mnie, jak bardzo trzeba szanować ludzi, z którymi się pracuje. Każdy z nich ma swoje problemy, swoje troski, każdy z nich może mieć różne sytuacje w życiu (...) trzeba mieć więcej empatii i zrozumienia" - powiedziała.

Nowy teledysk to motyw lustra i zwierciadła

Doda zdradziła, że do jej poprzednich związków w dużej mierze nawiązuje najnowszy teledysk. "Zrobiłam w tym teledysku motyw lustra i zwierciadła, na którym leżę i widzę swoje odbicie, które rozbijam. To jest metafora przepracowania tego zwierciadła i tych błędów, których już nie chcę popełniać" - przyznała.

Wyznała także, iż pomimo cierpienia, którego zaznała ze strony byłych partnerów, wciąż wierzy w miłość.

***

„Instrukcja kochania”Czwórka
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas