Reklama

Reklama

Dojrzewanie do obrączek

Kochają się, mają dzieci i przez lata mieszkają pod jednym dachem. Ale nie wzięli ślubu i... w ogóle nie spieszy się im do małżeństwa!

Dla jednych ślub to zbędna formalność, gdyż dobrze im się żyje w wolnym związku, bez zobowiązań. Inni, którzy nie znaleźli szczęścia w nieudanych małżeństwach i przeszli przez piekło batalii rozwodowych, są przeciwni kolejnemu wiązaniu się węzłem małżeńskim. Są też tacy, dla których sprawy urzędowe, a taką jest przecież legalizacja związku, to raczej zawracanie głowy niż radosne wydarzenie w życiu. Czasami gwiazdy, delikatnie mówiąc, mijają się z prawdą w kwestiach matrymonialnych.

Mick Jagger (68), wokalista słynnych The Rolling Stones, przez lata przedstawiał się jako mąż modelki Jerry Hall (55), z którą ma czwórkę dzieci. Gdy jednak ją zdradził, a ona wyrzuciła go z domu, okazało się, że rozwodu nie będzie, bo ich ślub udzielony przez szamana na wyspie Bali, w świetle prawa nie był ślubem. Nie brak też takich, którzy trwają w wolnych związkach długi latami, nie przejmując się, że rodzina, przyjaciele i fani chętnie zobaczyliby ich na ślubnym kobiercu. Tak jest np. z hiszpańskim piosenkarzem Enrique Iglesiasem (37), który już jedenasty rok żyje w związku z rosyjską tenisistką Anną Kurnikową (30). - I tak już chyba zostanie, bo Enrique jest za leniwy na ślub - mówi Rosjanka. 

Reklama

Praca jest najważniejsza

Piosenkarka Patrycja Markowska (32) od kilku lat jest partnerką aktora Jacka Kopczyńskiego (40). Mają czteroletniego syna, Filipa. Zgodnie mówią, że nie mają czasu na ślub, bo są zapracowani.

Znajdzie się jakiś powód?

Aktor Piotr Gąsowski (48) od 2005 r. żyje bez ślubu z tancerką Anną Głogowską (34), z którą ma córkę Julkę (5). Mówią, że są bardzo szczęśliwi i nie widzą powodu, by się pobierać.

Czy ulegną presji rodziców?

Nieformalny związek gwiazdy serialu Dom nad rozlewiskiem, Joanny Brodzik (39) z aktorem Pawłem Wilczakiem (47) trwa już dziesięć lat. Doczekali się już dwóch synów - bliźniaków Franka i Janka. Para niechętnie rozmawia z dziennikarzami. Na ślub namawiają ich ponoć rodzice. Czy doczekamy się ślubnej ceremonii?

Wieczni zaręczeni

W 2008 r. juror programu You Can Dance - Po prostu tańcz, Agustin Egurrola (44) oświadczył się tancerce Ninie Tyrce (28), gdy urodziła mu córkę Carmen. I od tamtej pory co roku mówi się, że planują ślub. Ale czy kiedyś to nastąpi?

Blisko, coraz bliżej...

Są razem od jedenastu lat, mówią do siebie: mężu i żono, ale dopiero teraz aktorka Anna Przybylska (33) i piłkarz Jarosław Bieniuk (33) ogłosili, że planują się pobrać. Mówi się, że uczynią to już w przyszłym roku w obecności swych dzieci, córki Oliwii i synów: Szymona i Jana. Aktorka nie wyklucza, że będzie ślubować partnerowi miłość w sukni, do której włoży... trampki!

Będzie ślub?

Francuska aktorka Vanessa Paradis (39) i gwiazdor filmowy Johnny Depp (48) są parą 13 lat. Mają troje dzieci. Zakończony właśnie kryzys w związku chcą uczcić... ślubem!

Zaręczyli się

Są rodzicami sześciorga dzieci, które długo nalegały, by wzięli ślub. Pod ich naciskiem Brad Pitt (48) i Angelina Jolie (37) w końcu zaręczyli się tej wiosny. Podobno rozpoczęli też przygotowania do ceremonii, która ma się odbyć jeszcze w tym roku!

Ślub to formalność

Po sześciu latach wspólnego życia gwiazdor Hollywood Matthew McConaughey (42) poprosił o rękę brazylijską modelkę Camilę Alves (30), z którą ma dwójkę dzieci. Ale ona jest przeciwna. - I tak żyjemy jak mąż i żona - mówi. - A ślub to formalność, przed którą uciekaliśmy.

Elżbieta Lis

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: małżeństwa | Anna Przybylska | Patrycja Markowska | Joanna Brodzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy