Reklama

Donna D'Errico znów prowokuje fanów. Pozuje w słynnym bikini!

Donna D'Errico, seksowna ratowniczka ze "Słonecznego patrolu" postanowiła sprowokować fanów i zaskoczyła ich fotką w słynnym bikini. Modelka i aktorka, znana z zamiłowania do skąpej bielizny zebrała mnóstwo komplementów i rozgrzała wielbicieli do czerwoności!

Donna D’Errico to aktorka i modelka, której popularność przyniósł serial "Słoneczny patrol". Gwiazda zadebiutowała w nim w 1996 roku i przez dwa lata wcielała się w rolę pięknej ratowniczki i modelki Playboy'a - Donny Marco. Po odejściu z serialu aktorka wystąpiła jeszcze w kilku filmach, w 2022 roku można ją było podziwiać w produkcji "Frank i Penelope". 

Prywatnie Donna była przez 11 lat żoną muzyka grupy Motley Crue - Nikkiego Sixxa. Para rozwiodła się jednak w 2007 roku. Mają dorosłą córkę, aktorka wychowuje również adoptowanego syna.

W ostatnich latach Donna skupia się głównie na działalności w sieci - na Instagramie obserwuje ją już ponad 1,5 miliona fanów. Modelka regularnie dzieli się tam z nimi zdjęciami, na których pozuje w skąpych strojach bikini czy seksownej bieliźnie. Kilka miesięcy temu jeden z jej filmików wywołał burzę w sieci, a hejterzy zarzucili Donnie, że jest "zbyt stara na bikini". Teraz ponownie postanowiła im odpowiedzieć! 

Reklama

Zobacz również: "Love Island. Wyspa miłości" już od 27 lutego w Czwórce!

Donna D'Errico kusi fanów w słynnym bikini. Ale ciało!

Donna D'Errico wrzuciła na Instagrama zdjęcie w tym samym bikini, w którym wystąpiła w kontrowersyjnym filmiku. 

- napisała pod gorącą fotką! 

Fani natychmiast odpowiedzieli, przypominając Donnie, że nie ma się czego wstydzić, a już na pewno nie swojego wieku i zdjęć w strojach kąpielowych. 

-"Do diabła z hejterami, jesteś nieziemska", "Na mnie to działa", Kocham", "Dobry Boże" - piszą zachwyceni. 

Zobacz również: 

Paulina Smaszcz świętuje! Zaraz zostanie Babcią Petardą! 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy