Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska coraz chudsza? Fani piszą: "Nie poznałabym"

Dorota Szelągowska nigdy nie miała większych problemów z wagą, ale, gdy po urodzeniu córki Wandy sporo przytyła i nie mogła wrócić do formy, postanowiła przejść na dietę. Wszystko wskazuje na to, że prezenterka i projektantka wnętrz wciąż chudnie, bo na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania!

Dorota Szelągowska znana jest z takich programów jak "Dorota was urządzi" czy "Domowe rewolucje", w których pomaga Polakom urządzić stylowe i co najważniejsze, funkcjonalne wnętrza. Programy te cieszą się ogromną popularnością wśród widzów, a sama Dorota jest uważana za jedną z najsympatyczniejszych polskich prezenterek. 

Dorota Szelągowska aktywnie działa także na Intagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 883 tysięcy fanów. Projektantka dzieli się z nimi nie tylko stricte wnętrzarskimi patentami, ale także szczegółami ze swojego życia. 

Fani jakiś czas temu zauważyli, że Dorota Szelągowska nie tylko zdążyła już wrócić do wagi sprzed ciąży, ale wciąż chudnie. Kilka dni temu na Instagramie prezenterki ukazało się zdjęcie z domowego treningu pod okiem trenera, a ona sama napisała:

Reklama

Choć na zdjęciu faktycznie widzimy prezenterkę leżącą na ziemi, to bez wątpienia nie obija się ona na treningach. Najnowsze zdjęcia są bowiem żywym dowodem na to, że bardzo schudła!

Zobacz również: Klaudia Halejcio zaskoczyła metamorfozą! Radykalna decyzja

Dorota Szelągowska wciąż chudnie? Fani komentują!

Dorota Szelągowska wrzuciła właśnie na Instagrama zdjęcia, na których uśmiecha się promiennie, prezentując naturalną fryzurę. 

-napisała. 

Prezenterka pozuje do zdjęć w szerokich spodniach, białej bluzce i sportowych butach, ale bez wątpienia nie jest to podyktowane chęcią zamaskowania zbędnych kilogramów. Dorota Szelągowska sporo bowiem schudła, co nie uszło uwadze fanów:

- "Jaka chudzinka", "Wow", "Nie poznałabym", "Ale chudzinka", "Świetnie pani wygląda", "Wow, jaka figura" - piszą zachwyceni. 

Faktycznie trzeba przyznać, że prezenterka wygląda promiennie i bardzo szczupło. Podoba wam się w takiej wersji?

Zobacz również:

Magdalena Narożna zrzuciła ubranie. "Masz cudowne ciało"


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy