Reklama

Reklama

Dramaty Krzysia i Paulinki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Choć od emisji drugiej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” minęło już sporo czasu, emocje wokół uczestników show nie gasną.

Tylko jednej z trzech, dobranych przez ekspertów, par udało się przetrwać próbę czasu. O rozstaniu jeszcze w trakcie trwania programu poinformowali Ania i Grzegorz (rozwód udało im się dostać dopiero niedawno). Nieźle rokował związek Marcina i Agnieszki, jednak małżonkowie nie są już razem.

Inaczej sytuacja wyglądała u Pauliny i Krzysia. Na początku nikt nie dawał im szansy na miłość - dochodziło między nimi do kłótni i awantur. Jednak z czasem zaczęli się docierać, a ostatnio świętowali rocznicę ślubu!

Reklama

W Internecie można było znaleźć mnóstwo ich wspólnych zdjęć z wyjazdów, wakacji oraz imprez. Na swoich profilach zawsze zamieszczał je Krzysztof.

Sytuacja zmieniła się diametralnie ok. dwa tygodnie temu. Mężczyzna sam zaczął bywać na spotkaniach z przyjaciółmi z programu, a o Paulinie nie wspominał słowem. Okazuje się, że para miała poważny kryzys wywołany słowami wypowiedzianymi przez Krzysztofa na imprezie w Krakowie.

Mąż wybrał nietypowy sposób na udobruchanie żony i postanowił przeprosić ją publicznie, za pomocą Instagrama.

W tym celu zamieścił w sieci ich wspólne zdjęcie i długi post, w którym przeprosił Paulinkę i zadeklarował, że bardzo zależy mu na małżeństwie z nią. Ciekawe wątki dotyczą też fałszu wśród wspólnych znajomych pary. Wiecie, kogo Krzysztof może mieć na myśli?

Wiele wskazuje na to, że Paulina przyjęła przeprosiny. Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego i jak najmniej nieporozumień w przyszłości!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy