Reklama

Dwie zwaśnione polskie gwiazdy się pogodziły?

Eva Minge do niedawna oskarżała Karolinę Korwin Piotrowską o nakręcanie hejtu. Dziś projektantka mody publicznie deklaruje, że ją kocha i wylewnie dziękuje jej za to, że ta udostępniła w Instagramie jej apel o pomoc dla kobiety, która przygarnia stare psy i koty. Dzięki czemu problem został rozwiązany.

Wszystko zaczęło się od opublikowanego przez Minge wpisu, w którym prosiła o wsparcie kobiety, która ratuje stare i chore zwierzęta.

"Dziewczyna nie dostaje żadnych dotacji (...), to z porywu serca i własnej trudnej historii przygarnia niechciane, najbardziej poszkodowane ogonki. Nikt nie chce seniora, nikt nie chce skrzywdzonego regularnymi gwałtami przez człowieka psa. Ona tak. Sama żyje w bardzo trudnych warunkach, ale - jak mówi - żyje, aby jej rodzina, jedyna jaką ma też żyć mogła. Ostatnio Asia została bez pracy, wiec i los zwierząt się skomplikował" - napisała projektantka i zaapelowała o wsparcie dla kobiety.

Reklama

Ten apel udostępniła w swoich mediach społecznościowych Korwin Piotrowska, za co Minge serdecznie jej podziękowała. Podkreśliła przy tym, że choć często się spierają, to w kwestii zwierząt mogą na siebie liczyć.

"Karolina, już ci to pisałam dzisiaj ze trzy razy, kocham Cię kobieto!" - napisała o dziennikarce.

Eva Minge i Karolina Korwin Piotrowska starły się ostro w zeszłym roku. Dziennikarka wsparła wtedy Michała Figurskiego, który naśmiewał się z projektantki, pytając ją, od kogo przeszczepiła twarz. Minge oskarżyła wtedy Korwin Piotrowską o nakręcanie hejtu. Wypomniała też dziennikarce, że ta w swojej książce nazywała jej aparycję "dziwną" i czyniła uwagi na temat "rysów azjatyckich".

Zobacz również:

 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge | Karolina Korwin-Piotrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy