Dygant wypoczywa w domku na wsi

Agnieszka Dygant w pełni korzysta z pięknej pogody i relaksuje się na łonie natury. Zdjęcie ogrodu, które pokazała fanom na Instagramie robi wrażenie!

Agnieszka Dygant zachęcała Polaków, by wzięli udział w wyborach prezydenckich
Agnieszka Dygant zachęcała Polaków, by wzięli udział w wyborach prezydenckichVIPHOTOEast News

Aktorka znana m.in. z komedii romantycznych jak "Tylko mnie kochaj" czy "Listy do M.", a także popularnego przed laty serialu "Prawo Agaty" postanowiła wypocząć z dala od zgiełku stolicy. Jeszcze niedawno w mediach społecznościowych namawiała obserwatorów to udziału w wyborach prezydenckim, teraz relaksuje się na wsi i korzysta z letnich promieni słońca. Początek wakacji, podobnie jak wiele polskich gwiazd, postanowiła spędzić w naszym kraju.

Dygant zaszyła się w otoczeniu zieleni w domu na wsi i pochwaliła się fanom, jak korzysta z wolnego czasu. Opublikowała na Instagramie zdjęcie w piżamie, z późnego śniadania w ogrodzie. Dała do zrozumienia, że warto w końcu odpocząć i dłużej poleniuchiwać. 

Followersi zazdroszczą aktorce beztroskiego czasu, a przede wszystkim... fantastycznego ogrodu! Zieleń w tle, kwitnące kwiaty oraz uroczy taras zrobiły na fanach wrażenie. W takich warunkach można wypocząć! 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas