Reklama

Reklama

Edyta Górniak pozuje w samej bieliźnie

Do Edyty Górniak na stałe przylgnęła łatka divy. Piosenkarka jest bowiem nie tylko bardzo utalentowana, ale też kapryśna i emocjonalna.

W latach 90. Górniak była w Polsce objawieniem. Wróżono jej międzynarodową karierę i wielki sukces (szczególnie po tym, jak zajęła drugie miejsce w konkursie Eurowizji).

Reklama

Jednak piosenkarka, porównywana do Whitney Houston, nigdy nie wyjechała z kraju na dłużej. Wypuściła kilka przebojów, nagrała pięć albumów i zbudowała sobie bardzo mocną pozycję w kraju.

Ostatnimi czasy mogliśmy oglądać ją na różnego rodzaju festiwalach oraz w programach rozrywkowych (m.in. "The Voice of Poland", gdzie była jurorką oraz "Agent - Gwiazdy").

Górniak jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych - jej profil obserwuje aż 311 tys. użytkowników.

Ostatnio piosenkarka zamieściła tam śmiałe zdjęcie. 46-latka pozuje bowiem w samych majtkach, bez stanika, z narzuconą na ramiona cekinową kurtką. Pani Edyta raczej stroni od pokazywania ciała, fotografia była więc niemałym zaskoczeniem dla jej fanów.

Oczywiście w komentarzach posypały się komplementy. Trudno się dziwić - naszym zdaniem Górniak wygląda naprawdę świetnie! 

Zgadzacie się?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje