Reklama

Reklama

Edyta Herbuś pochwaliła się mamą

Edyta Herbuś nie osiada na laurach i wciąż jest bardzo aktywna nie tylko w mediach społecznościowych, ale też na scenie. Co szykuje dla swoich fanów na najbliższe tygodnie?

Okazuje się, że niebawem zobaczymy tancerkę i aktorkę w nowej kampanii społecznej. Gwiazda nie zdradza póki co więcej szczegółów.

Wiadomo jednak, że w nowym projekcie Edyta Herbuś wystąpi razem z mamą. Na tę okoliczność, celebrytka wrzuciła do sieci ich wspólne zdjęcie, podkreślając tym samym, jak bardzo jest zżyta z najbliższą swemu sercu osobą.

Zachwytom fanów nie ma końca. Wielu z nich bardzo ceni swoją idolkę za jej przywiązanie emocjonalne z rodziną, inni dostrzegają bardzo duże podobieństwo między matką a córką. I trzeba przyznać, że jest ono olbrzymie!

Reklama

Edyta Herbuś znana jest z zachwytów nad swoją najbliższą rodziną.

Co rusz na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiają się zdjęcia z mamą lub z babcią, w sieci nie zabrakło też sesji zdjęciowej z chrztu siostrzenicy gwiazdy. Widać, że tancerka jest wdzięczna za to, że ma wokół siebie ludzi, na których zawsze może liczyć.

Niestety, sama aktorka nie ma szczęścia w miłości. Burzliwy związek z Mariuszem Trelińskim nie przetrwał, choć para snuła razem dalekosiężne plany.

Na szczęście, w życiu gwiazdy podobno pojawił się już nowy mężczyzna, dzięki któremu pani Edyta odzyskuje wiarę w miłość. Trzymamy kciuki, by na instagramowym profilu znalazło się miejsce nie tylko dla ukochanej babci i mamy, ale też mężczyzny życia Edyty Herbuś.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje