Reklama

Reklama

Elizabeth Olsen nie jest taka "super" jak jej siostry

Gwiazda nieco im zazdrości...

Gwiazda "Captain America: Civil War" uważa, że aktorki, które są teraz projektantkami mody - Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen - mają "doskonały" gust, a ona nie ma tak drobnego ciała, jak one, więc nie ma tak dużych możliwości przy wyborze garderoby.

Powiedziała: - One mają doskonały gust i to, co robią jest niesamowite. Ja nie jestem taka super jak one i często czuję, że nie mam tak dużych możliwości przy wyborze garderoby, ponieważ nie jestem tak drobna jak one.

Pomimo łatwości z jaką chodzi po czerwonym dywanie, 27-letnia gwiazda często czuje się niekomfortowo w zatłoczonych miejscach i szuka wymówek, aby się w nich nie pojawiać.

Przyznała: - Mam lęki, kiedy znajduję się w tłumie, ale staram się je zwalczać. Ostatnia duża impreza na jakiej byłam, to urodziny mojej przyjaciółki. Szukałam wymówek, ale ostatecznie poszłam tam i co więcej - świetnie się bawiłam.

Elizabeth nie martwi się starzeniem się, powiedziała:  - Nie. Lubię dojrzewać - wiem, że mówiąca to 27-latka może być dokuczliwa, ale zawsze lubiłam dojrzewanie.

- Podejmuje się wtedy mądrzejsze decyzje, zna się siebie. To ekscytujące.

Aktorka z "Martha Marcy May Marlene" uważa, że z powodu mediów społecznościowych, młode kobiety odczuwają coraz więcej presji.

W rozmowie z magazynem ELLE powiedziała: - Z powodu mediów społecznościowych jesteśmy ciągle oceniani i musimy zdobywać uznanie innych.

- Każdy publikuje samego siebie, wszyscy są o wiele bardziej skoncentrowani na sobie i świadomi siebie. Młode kobiety czują olbrzymią presję, aby tworzyć swój, jak najlepszy, wizerunek, który nie zawsze jest zgodny z rzeczywistością. To przerażające.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje