Reklama

Reklama

Ellen DeGeneres wynajmuje dom Nickowi Jonasowi

Były członek zespołu Jonas Brothers wyznał, że wynajmuje luksusowy dom od prowadzącej talk-show oraz że pedantycznie dba w nim o czystość, ponieważ obawia się, że ekscentryczna Ellen powie na wizji jakim jest bałaganiarzem.

Podczas czwartkowego odcinka jej programu, w którym Nick pojawił się jako gość, Ellen powiedziała: "Nie wiem, czy ktokolwiek o tym wie, prawdopodobnie nie, ale wynajmujesz ode mnie dom.

Nick dodał: - Każę wszystkim osobom, które przychodzą do mnie w odwiedziny, używać podkładek pod szklanki, żeby na stołach nie odbijały się kółka.

- Cały czas jestem podenerwowany, ponieważ wiem, że jeśli pojawię się w programie, a coś będzie nie tak w domu, to będzie ze mną źle.

Ellen potwierdziła, że przystojny muzyk płaci czynsz na czas, ale musiał wpłacić dość duży depozyt, gdy podpisywał umowę, na wypadek gdyby cokolwiek uległo zniszczeniu.

Reklama

Jesteś dobrym najemcą. Płacisz czynsz na czas. - przyznała Ellen.

Zadbany dom, w którym obecnie mieszka Nick, pojawił się w nowej książce Ellen o wystroju wnętrz pt. "Home", która pojawi się w sprzedaży w przyszłym tygodniu. Piosenkarz cieszy się, że jest częścią jej nowego przedsięwzięcia dotyczącego projektowania wnętrz.

- To wspaniałe uczucie. To surrealistyczne mieszkać w domu, który pojawił się w książce. Czyste szaleństwo!
Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje