Eva Longoria przytyła?

Eva Longoria niewątpliwie należy do najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek serialowych. Jej rolę w „Gotowych na wszystko” wielu widzów wspomina z uznaniem i rozrzewnieniem.

Longoria wychowywała się w katolickiej rodzinie. Kiedy miała 22 lat otrzymała nawet tytuł Miss Corpus Christi!

Reklama

To jednak nie koniec ciekawostek z życia aktorki. Pewnie niewielu fanów zdaje sobie sprawę z tego, że zanim poświęciła się graniu, planowała karierę naukową. Zdobyła licencjat z kinezjologii, ale dzięki wygranej w konkursie talentów, przerwała edukację i wyjechała do Los Angeles.

Choć na początku Eva musiała walczyć o uwagę producentów i reżyserów, po "Gotowych na wszystko" sytuacja zmieniła się diametralnie, a czytelnicy magazynu "Maxim" okrzyknęli ją najseksowniejszą kobietą świata.

42-letnia dziś Longoria jest twarzą firmy kosmetycznej L'Oréal Paris oraz lodów Magnum. Niestety, czas odcisnął piętno na jej oryginalnej urodzie.  Aktorka wyraźnie przytyła, a jej cera straciła blask.

Ostatnio mogliśmy oglądać ją na imprezie zorganizowanej przez L’Oréal. Eva wybrała na tę okazję długi, czarno-srebrny płaszcz i sandałki na obcasie. Naszym zdaniem wyglądała poprawnie, ale nie olśniewająco.

Jak myślicie, wygląda na swój wiek?

Dowiedz się więcej na temat: Eva Longoria

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje