Eva Mednes zaręczona z Ryanem Goslingiem?

Eva Mednes wywołała plotki, jakoby była zaręczona z Ryanem Goslingiem

41-letnia aktorka, która razem z aktorem znanym z filmu "Drive" (34 l.) ma 10-miesięczną córkę Esmeraldę, pokazała na swoim Instagramie szmaragdowy pierścionek i tym samym wywołała spekulacje, jakoby planowali ślub.

Od 25 lipca piękna brunetka wielokrotnie pojawiała się z tym pierścionkiem i miała go również podczas eventu Estee Lauder w Miami na Florydzie, który odbył się we wtorek (25.08.2015).

Aktorka nosi pierścionek na innym palcu, ale robi to być może dlatego, aby zmylić fanów - podaje "MailOnline".

Para, która zaczęła się spotykać w 2011 roku po tym, jak poznała się na planie filmu "Drugie oblicze", nie potwierdziła zaręczyn.

Jednak Eva wyznała wcześniej, że według niej małżeństwo nie jest seksowne.

Gwiazda filmu "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" powiedziała: - Nie jestem przeciwna małżeństwu. Bardzo podoba mi się idea jedności, to bardzo piękne. Ale uważam, że małżeństwo jest staromodne i archaiczne. Na początku chodziło o kwestię ziemi. To takie nieromantyczne!

 - Uważam, że mówienie o kimś 'to mój chłopak', gdy ma się pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt lat jest bardzo seksowne. Określenia 'mąż' i 'żona' nie są seksowne.

 - Jeśli się kogoś kocha i czuje z tą osobą duchową jedność, to niepotrzebny jest papier tylko dlatego, że społeczeństwo uważa to za słuszne.

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje